3:7
    (Filip)
3

1. MVIL Ostrava B - Florbal Exelsior Havířov B 3:7
branky: 16. Ctibor Novák, 18. Daniel Kotzur, 19. Michal Guldan - 1. Pavel Kožušník, 5. Pavel Kožušník, 6. Andrej Bílek, 9. Andrej Bílek, 20. Martin Varta, 23. Andrej Bílek, 26. Pavel Kožušník; rozhodčí: Petr Molek - Karel Pavelka; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Juchelka 14 - David Funiok 8; po třetinách: 0:4, 3:3, 0:0
39:00 Střely celkem: Mvil 11-21 Havířov
39:00 Ukončení 3. části
38:14 Juchelka by měl děkovat své svatyni, dobře si ji postavil.
36:00 Deset minut posledního dějství nám moc střel na bránu zatím neukázalo, z pohledu domácích 2-1. Vše zblokováno. Když už prošlo, tak vedle.
35:54 Střelu Guldana schytal krk Ficka.
35:38 Guldan nejdřív pěkně nabídnul, v zápětí promáchnul.
33:56 Taktický faul Šaňka na Vartu, díky tomu stihne vystřídat.
32:16 :D S humorem, přesto nepublikovatelná hláška Kotuly.
31:19 9 z 10 Funiokových prstů schvaluje hokejku Guldana.
31:02 Prý mám napsat, že Vrablík někoho slušně obešel. Moc bych této informaci nevěřil.
30:50 Nebezpečná standartní situace pro domácí.
30:38 Míček na nohy pro Huláka, ten nedokázal míček usměrnit správným směrem.
30:03 Odpískáno sekání. Rozehrávka pro domácí.
28:31 Skřipčák znovu v režimu diktatury. Tentokrát byl na ráně jeho centr.
28:05 Šaněk si svou pozici pro střelu upravoval příliš dlouho.
27:24 Ficek srovnává stav na tyčky, 1:1.
27:09 Guldan těsně vedle.
26:18 Vrablík stažen 'už jen' na levé křídlo.
26:01 Vrablík s páskou a nyní poslán na centr. Tohle je krize nejvyššího stupně.
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Střely po druhé třetině: Mvil 8-17 Havířov
26:00 Ukončení 2. části
25:28 GÓL Florbal Exelsior Havířov B! 3:7
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov B vstřelil #10 Pavel Kožušník, asistoval #8 Daniel Filip (3:7)
25:27 Tady chyběl druhý obránce, nechytatelná rána.
24:20 K vidění další série brejků na obou stranách hřiště.
23:06 Druhá třetina nabízí o hodně florbalovější podívanou než třetina první, dokazují to nejen střely, ale i individuální akce.
22:09 GÓL Florbal Exelsior Havířov B! 3:6
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov B vstřelil #15 Andrej Bílek, asistoval #8 Daniel Filip (3:6)
22:08 Na druhý pokus to vyšlo. Světelná tabule ukazuje 3:6.
22:02 Juchelka v bráně. Míček nikoliv.
21:11 Filip se zatím snaží přijít na Juchelku z boku, ten by ale nesměl zabírat 75% branky.
19:47 GÓL Florbal Exelsior Havířov B! 3:5
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov B vstřelil #90 Martin Varta, asistoval #33 Pavel Kotula (3:5)
19:46 Na tohle nešlo dosáhnout ani s žebříkem. Lépe to trefit nešlo.
19:33 Juchelka vyškrábnul střelu Kožušníka.
19:13 Kotula byl o dva kroky před míčkem, tohle by jinak byl nejspíš gól.
18:08 GÓL 1. MVIL Ostrava B! 3:4
Branku družstva 1. MVIL Ostrava B vstřelil #14 Michal Guldan, asistoval #77 Filip Slovák (3:4)
18:07 Tohle je úplně jiný Mvil, než který jsme mohli vidět v první třetině.
17:16 Kotzur krásně pod spojnici, Vrablík sbírá svou spadnutou čelist ze země.
17:15 GÓL 1. MVIL Ostrava B! 2:4
Branku družstva 1. MVIL Ostrava B vstřelil #23 Daniel Kotzur, asistoval #77 Filip Slovák (2:4)
17:06 Domácí v euforii, 2:4.
15:51 GÓL 1. MVIL Ostrava B! 1:4
Branku družstva 1. MVIL Ostrava B vstřelil #28 Ctibor Novák, asistoval #23 Daniel Kotzur (1:4)
15:50 Kotzur nabídnul Novákovi, ten konečně překonal Funioka.
15:00 Havířov se nikam nežene a šetří síly. Mvil si přesto cestu do brány zatím nedokázal najít.
14:30 Vrablík napřahuje. Vedle. Tohle jinak ani dopadnout nemohlo.
14:05 Fojtách nechal rozeznít tyčku.
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Střely v první třetině: Mvil 2-6 Havířov
13:00 Ukončení 1. části
12:24 Golmani si zatím moc nezachytají. Juchelka si na míček sáhl jen jednou, se stejným počtem je na tom i na druhé straně Funiok.
11:30 Skřipčák dává svým spoluhráčům jasně najevo své postřehy a názory k jejich dosavadní hře. Nutno dodat, že chlapec má bohužel pravdu.
11:11 Filip těsně nad.
09:56 Havířov hraje dle mého odhadu maximálně na 30%, přesto to zatím stačí na vedení 4:0 a při jakémkoliv útoku na nehlídaného hráče.
08:47 GÓL Florbal Exelsior Havířov B! 0:4
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov B vstřelil #15 Andrej Bílek, asistoval #55 Pavel Nápravník (0:4)
08:46 To se nedá říct o Juchelkovi. Ten loví dnes už počtvrté. Bez obrany to nepůjde.
08:28 Borci v černém sice drží míček na svých hokejkách, Funiok se ale zatím nudí.
07:16 Šaněk přetlačil Filipa.
06:42 Kotzur vedle. Po půlce první třetiny Mvil vystřelil zatím pouze jednou.
06:11 Kotula přihrál sám sobě. To dokáže jedině on a Chuck Norris. Nicméně bez ohrožení vlastní branky.
05:26 GÓL Florbal Exelsior Havířov B! 0:3
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov B vstřelil #15 Andrej Bílek, asistoval #37 Jan Duda (0:3)
05:03 Na střely zatím 0:3, všechny od Kožušníka.
04:08 GÓL Florbal Exelsior Havířov B! 0:2
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov B vstřelil #10 Pavel Kožušník, asistoval #90 Martin Varta (0:2)
04:07 Juchelka zatím nulová úspěšnost, lépe je na tom i 'Bernardýn' z hřiště na Vítku.
01:33 Hostovičák ztrácí za vlastní brankou.
00:57 GÓL Florbal Exelsior Havířov B! 0:1
00:56 Juchelka se po střele Kožušníka jen ohlédl a loví hned od první minuty.
00:19 Jako odchovanec Mvilu to vidím v tomhle utkání zcela jasně. Výhra hostů v handicapu.
00:01 Vrablík se žlutou 'C' páskou na rameni. Teď už jsem viděl vše.