(Ochodek)
  • 39 38:33
    2

Z.F.K. Petrovice B - FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA 6:3
branky: 1. Jiří Mareš, 9. Vítězslav Růžička, 21. Martin Schulhauser, 29. Roman Ochodek, 32. Martin Schulhauser, 39. Martin Schulhauser - 7. Tomáš Šimský, 25. Roman Pecen, 38. Dominik Lukšík; rozhodčí: Martin Müller - Michal Nehera; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Pavel Šuška ? - Pavel Kolowrat ?; po třetinách: 2:1, 1:1, 3:1
39:00 Ukončení 3. části
38:47 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 6:3
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #44 Martin Schulhauser, asistoval #32 Roman Ochodek (6:3)
38:33 Vyloučen hráč #13 Tomáš Šimský družstva FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA na 2 minuty za sekání
37:52 Vyloučen hráč #4 Jan Kubečka družstva FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA na 2 minuty za sekání
37:04 GÓL FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA! 5:3
Branku družstva FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA vstřelil #6 Dominik Lukšík, asistoval #9 Šimon Tománek (5:3)
34:24 Vyloučen hráč #66 Michal Olšák družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za sekání
31:30 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 5:2
28:23 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 4:2
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #32 Roman Ochodek, asistoval #19 David Morcinek (4:2)
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
24:34 GÓL FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA! 3:2
Branku družstva FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA vstřelil #7 Roman Pecen, asistoval #13 Tomáš Šimský (3:2)
20:35 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 3:1
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
08:03 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 2:1
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #86 Vítězslav Růžička, asistoval #6 Jiří Mareš (2:1)
06:31 GÓL FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA! 1:1
Branku družstva FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA vstřelil #13 Tomáš Šimský z trestného střílení (1:1)
03:52 Vyloučen hráč #6 Jiří Mareš družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za hra rukou
00:31 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 1:0
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #6 Jiří Mareš, asistoval #71 Karel Šamonil (1:0)