7:8
    Matěj ERBS
    (Jarošík)

TJ Slovan Havířov B - Z.F.K. Petrovice B 7:8
branky: 1. Matěj Erbs, 4. Jiří Kroček, 18. Matěj Erbs, 32. Matěj Erbs, 37. Filip Juřica, 38. Matěj Erbs, 39. Matěj Erbs - 10. Vítězslav Růžička, 15. David Morcinek, 16. Karel Šamonil, 22. Jiří Mareš, 23. Radim Madecký, 30. Radim Madecký, 35. Vítězslav Růžička, 38. Jiří Mareš; rozhodčí: Martin Müller - Michal Nehera; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Jan Říman ? - Pavel Šuška ?; po třetinách: 2:1, 1:4, 4:3
39:00 Ukončení 3. části
38:28 GÓL TJ Slovan Havířov B ! 7:8
Branku družstva TJ Slovan Havířov B vstřelil #87 Matěj Erbs, asistoval #68 David Jarošík (7:8)
37:54 GÓL TJ Slovan Havířov B ! 6:8
Branku družstva TJ Slovan Havířov B vstřelil #87 Matěj Erbs, asistoval #81 Michal Král (6:8)
37:35 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 5:8
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #6 Jiří Mareš, asistoval #15 David Tomala (5:8)
37:18 Timeout TJ Slovan Havířov B
36:47 GÓL TJ Slovan Havířov B ! 5:7
Branku družstva TJ Slovan Havířov B vstřelil #99 Filip Juřica, asistoval #3 Ondřej Žvak (5:7)
34:10 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 4:7
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #86 Vítězslav Růžička, asistoval #88 Daniel Olšák (4:7)
31:06 GÓL TJ Slovan Havířov B ! 4:6
Branku družstva TJ Slovan Havířov B vstřelil #87 Matěj Erbs, asistoval #88 Marek Krumnikl (4:6)
29:20 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 3:6
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #20 Radim Madecký, asistoval #19 David Morcinek (3:6)
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
22:59 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 3:5
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #20 Radim Madecký bez asistence (3:5)
21:50 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 3:4
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #6 Jiří Mareš, asistoval #88 Daniel Olšák (3:4)
20:48 Vyloučen hráč #68 David Jarošík družstva TJ Slovan Havířov B na 2 minuty za sekání
17:12 GÓL TJ Slovan Havířov B ! 3:3
Branku družstva TJ Slovan Havířov B vstřelil #87 Matěj Erbs, asistoval #99 Filip Juřica (3:3)
15:28 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 2:3
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #71 Karel Šamonil, asistoval #6 Jiří Mareš (2:3)
14:40 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 2:2
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #19 David Morcinek, asistoval #6 Jiří Mareš (2:2)
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
11:40 Vyloučen hráč #81 Michal Král družstva TJ Slovan Havířov B na 2 minuty za nedovolené vrážení
09:30 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 2:1
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #86 Vítězslav Růžička, asistoval #6 Jiří Mareš (2:1)
03:35 GÓL TJ Slovan Havířov B ! 2:0
Branku družstva TJ Slovan Havířov B vstřelil #22 Jiří Kroček, asistoval #87 Matěj Erbs (2:0)
02:09 Vyloučen hráč #44 Martin Schulhauser družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za špatné střídání
00:29 GÓL TJ Slovan Havířov B ! 1:0
Branku družstva TJ Slovan Havířov B vstřelil #87 Matěj Erbs, asistoval #22 Jiří Kroček (1:0)