7:7
    Roman OCHODEK
    (Růžička)

FBC ORCA KRNOV B - Z.F.K. Petrovice B 7:7
branky: 5. Jaromír Filip, 8. Filip Fňukal, 10. Jaromír Filip, 15. Adam Blaho, 21. Ondřej Miškov, 24. Filip Fňukal, 37. Jiří Matušinský - 1. Martin Schulhauser, 7. Vojtěch Mrkva, 9. Vítězslav Růžička, 11. Vítězslav Růžička, 16. Martin Schulhauser, 22. Karel Šamonil, 39. Roman Ochodek; rozhodčí: Ondřej Lepík - Viktor Kubala; vyloučení: 3:3; využití: 2:2; zásahy brankářů: Adam Daněk ? - Pavel Šuška ?; po třetinách: 3:4, 3:2, 1:1
39:00 Ukončení 3. části
38:41 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 7:7
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #32 Roman Ochodek, asistoval #86 Vítězslav Růžička (7:7)
38:35 Timeout FBC ORCA KRNOV B
36:56 Vyloučen hráč #28 Jan Pavlica družstva FBC ORCA KRNOV B na 2 minuty za sekání
36:34 GÓL FBC ORCA KRNOV B! 7:6
Branku družstva FBC ORCA KRNOV B vstřelil #16 Jiří Matušinský, asistoval #91 Jaromír Filip (7:6)
35:56 Vyloučen hráč #19 Vojtěch Mrkva družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za sekání
32:55 Nejmenší hráč na hřišti poslal k zemi o tři hlavy většího chlapa. Uvidíme přesilku
31:54 Vyloučen hráč #96 Štěpán Čevela družstva FBC ORCA KRNOV B na 2 minuty za hrubost
31:05 Nad hlavami teď proletěla florbalka.
29:39 ''Bacha na ty dřevorubce'' ozývá se střídačky domácích.
29:06 Pískej konec, musím se jít převlíct, za chvíli hraju.
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
23:58 Fňukal předvedl rychlost hodnou jamajského sprintera a odměnou je mu gol, po doražení vlastní střely.
23:57 GÓL FBC ORCA KRNOV B! 6:6
Branku družstva FBC ORCA KRNOV B vstřelil #25 Filip Fňukal, asistoval #22 Ondřej Miškov (6:6)
23:31 Nápřah až do nebes, střela do bloku před sebou.
21:25 To nám ta remíza dlouho nevydržela.
21:23 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 5:6
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #71 Karel Šamonil, asistoval #38 Pavel Šuška (5:6)
20:58 Hezky umístěná.
20:57 GÓL FBC ORCA KRNOV B! 5:5
Branku družstva FBC ORCA KRNOV B vstřelil #22 Ondřej Miškov, asistoval #91 Jaromír Filip (5:5)
19:30 Hosté ve fullu.
18:48 Ta měla být z první...
17:19 Kontakt tam byl, přiznává se Marcel.
17:18 Vyloučen hráč #77 Marcel Lázók družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za sekání
15:13 Příklep dvacet nad led, zajimavé řešení.
15:12 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 4:5
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #44 Martin Schulhauser z trestného střílení (4:5)
15:12 Uvidíme nájezd.
14:50 GÓL FBC ORCA KRNOV B! 4:4
Branku družstva FBC ORCA KRNOV B vstřelil #89 Adam Blaho, asistoval #22 Ondřej Miškov (4:4)
13:01 Rozbila se časomíra, skvělé.
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
12:35 Pěkná kombinace, Jaro do tyče.
11:40 Hrozný námaz. Nepotrestaný.
10:20 Hostům stačilo na využití přesilovky 12 vteřin. Not bad.
10:19 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 3:4
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #86 Vítězslav Růžička, asistoval #19 Vojtěch Mrkva (3:4)
09:35 Po takové nahrávce už nebylo těžké poslat to do víka.
09:34 GÓL FBC ORCA KRNOV B! 3:3
Branku družstva FBC ORCA KRNOV B vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #25 Filip Fňukal (3:3)
08:07 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 2:3
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #86 Vítězslav Růžička, asistoval #71 Karel Šamonil (2:3)
08:07 Sorry neviděl jsem, 2:3.
07:39 Fňuki zúžitkoval nabité zkušenosti v barvách prvoligového MVILu a po akci pod sem kam jdeš dává gol.
07:38 GÓL FBC ORCA KRNOV B! 2:2
Branku družstva FBC ORCA KRNOV B vstřelil #25 Filip Fňukal, asistoval #96 Štěpán Čevela (2:2)
06:56 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 1:2
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #19 Vojtěch Mrkva, asistoval #44 Martin Schulhauser (1:2)
06:56 Důraz na brankovišti se vyplatil, hosté vedou.
06:31 Místy je to solidní bramboračka.
04:55 GÓL FBC ORCA KRNOV B! 1:1
Branku družstva FBC ORCA KRNOV B vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #22 Ondřej Miškov (1:1)
04:55 Jaro se opřel do one-timeru a střelou o tyč skoruje.
03:24 Vyloučen hráč #11 Jakub Kloza družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení
02:50 Obránce vytahoval míček z brankové čáry, těsnotka.
01:20 Zvoní tyč!
00:55 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 0:1
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #44 Martin Schulhauser, asistoval #32 Roman Ochodek (0:1)
00:30 Málem gol, já bych to dal.
00:01 Dneska to bude dlouhé, časoměřič mi tu brblá.