• 39 38:11
    2
    Jakub MIČLO

FBC ORCA KRNOV B - FBC Hlučín 9:1
branky: 8. Tomáš Zakopčan, 14. Ondřej Miškov, 18. Jaromír Filip, 19. Jaromír Filip, 22. Tomáš Zakopčan, 32. Jaromír Filip, 33. Jakub Mičlo, 35. Jaromír Filip, 36. Jaromír Filip - 30. Martin Myška; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 5:3; využití: 2:1; diváků: 50; zásahy brankářů: René Frydrych ? - Jakub Rataj ?; po třetinách: 1:0, 4:0, 4:1
39:00 Ukončení 3. části
38:11 Vyloučen hráč #14 Jakub Mičlo družstva FBC ORCA KRNOV B na 2 minuty za sekání
35:15 GÓL FBC ORCA KRNOV B! 9:1
Branku družstva FBC ORCA KRNOV B vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #22 Ondřej Miškov (9:1)
34:48 GÓL FBC ORCA KRNOV B! 8:1
Branku družstva FBC ORCA KRNOV B vstřelil #91 Jaromír Filip bez asistence (8:1)
34:34 Vyloučen hráč #44 Adam Juřina družstva FBC ORCA KRNOV B na 2 minuty za hra rukou
32:45 Adam Juřina odpaluje míček ze svého malého brankoviště.
32:21 GÓL FBC ORCA KRNOV B! 7:1
Branku družstva FBC ORCA KRNOV B vstřelil #14 Jakub Mičlo, asistoval #22 Ondřej Miškov (7:1)
31:44 Vyloučen hráč #30 Jan Dřevjaný družstva FBC Hlučín na 2 minuty za hrubost
31:17 GÓL FBC ORCA KRNOV B! 6:1
30:35 René Frydrych a jeho save.
29:51 GÓL FBC Hlučín! 5:1
Branku družstva FBC Hlučín vstřelil #44 Martin Myška, asistoval #71 Jiří Darda (5:1)
29:47 Vyloučen hráč #22 Ondřej Miškov družstva FBC ORCA KRNOV B na 2 minuty za hrubost
28:09 Jakub Mičlo těsně míjí branku.
27:08 Vyloučen hráč #89 Michal Řezák družstva FBC Hlučín na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
25:36 Jarda Filip střílí, ale míjí šibenici o 2 cm.
24:47 Florbalka Adama Juřiny odlítá na druhou stranu hřiště.
22:20 Adam Juřina bohužel neuspěl s dorážkou.
21:17 Timeout FBC Hlučín
21:16 GÓL FBC ORCA KRNOV B! 5:0
Branku družstva FBC ORCA KRNOV B vstřelil #49 Tomáš Zakopčan, asistoval #17 David Matušinský (5:0)
20:09 René Frydrych chytá střelu za střelou.
18:48 GÓL FBC ORCA KRNOV B! 4:0
18:37 Vyloučen hráč #16 Jiří Matušinský družstva FBC ORCA KRNOV B na 2 minuty za hrubost
17:49 GÓL FBC ORCA KRNOV B! 3:0
Branku družstva FBC ORCA KRNOV B vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #17 David Matušinský (3:0)
13:25 Ondřej Miškov si tímto gólem připsal 1000. bod za FBC Orca Krnov!! Gratulujeme
13:24 GÓL FBC ORCA KRNOV B! 2:0
Branku družstva FBC ORCA KRNOV B vstřelil #22 Ondřej Miškov, asistoval #82 Dominik Fňukal (2:0)
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
11:58 Ondřej Miškov se pokouší o střelu z půlky, ale střela je ztečovaná.
09:25 Pěkná akce Tomáše Zakopčana, Davida Matušínského a Jana Pavlici, míček však netrefuje branku.
07:19 GÓL FBC ORCA KRNOV B! 1:0
06:26 Vyloučen hráč #69 Ondřej Janečka družstva FBC Hlučín na 2 minuty za nedovolené vrážení
03:42 Dominik Fňukal zblokoval střelu do prázdné branky.
02:59 Vyloučen hráč #16 Jiří Matušinský družstva FBC ORCA KRNOV B na 2 minuty za hra rukou
00:00 Dominik Novák se dnes necítí ve své kůži a stěžuje si u pořadatelů xd