• 39 38:52
    3:13
    (Mareš)

S.K. P.E.M.A. OPAVA B - Z.F.K. Petrovice B 3:13
branky: 14. Matěj Halámek, 21. David Pracný, 30. Tobiáš Zlámal - 7. Vítězslav Růžička, 9. Martin Schulhauser, 10. Martin Schulhauser, 11. Marek Cihelka, 14. Martin Schulhauser, 18. Karel Šamonil, 19. Martin Schulhauser, 24. Jiří Mareš, 25. Marcel Lázók, 31. Marek Cihelka, 37. Martin Schulhauser, 38. Vítězslav Růžička, 39. Marek Cihelka; rozhodčí: Bedřich Kopka - Marek Warmuž; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vojtěch Černohorský ? - Pavel Šuška ?; po třetinách: 0:4, 2:5, 1:4
39:00 Ukončení 3. části
38:52 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 3:13
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #33 Marek Cihelka, asistoval #6 Jiří Mareš (3:13)
38:49 Vyloučen hráč #24 Tobiáš Zlámal družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B na 2 minuty za bránění ve hře
37:07 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 3:12
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #86 Vítězslav Růžička, asistoval #6 Jiří Mareš (3:12)
36:39 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 3:11
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #44 Martin Schulhauser, asistoval #32 Roman Ochodek (3:11)
30:52 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 3:10
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #33 Marek Cihelka, asistoval #71 Karel Šamonil (3:10)
29:32 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA B! 3:9
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil #24 Tobiáš Zlámal, asistoval #85 Jiří Štindl (3:9)
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
24:25 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 2:9
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #77 Marcel Lázók, asistoval #15 David Tomala (2:9)
23:31 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 2:8
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #6 Jiří Mareš, asistoval #86 Vítězslav Růžička (2:8)
23:12 Vyloučen hráč #15 Tomáš Ševčík družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B na 2 minuty za zvedání florbalky
21:03 Vyloučen hráč #77 Marcel Lázók družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za hrubost
20:02 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA B! 2:7
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil #46 David Pracný, asistoval #85 Jiří Štindl (2:7)
18:02 Timeout S.K. P.E.M.A. OPAVA B
18:02 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 1:7
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #44 Martin Schulhauser, asistoval #6 Jiří Mareš (1:7)
17:48 Vyloučen hráč #85 Jiří Štindl družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B na 2 minuty za hrubost
17:12 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 1:6
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #71 Karel Šamonil, asistoval #33 Marek Cihelka (1:6)
13:50 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA B! 1:5
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil #5 Matěj Halámek bez asistence (1:5)
13:38 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 0:5
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
10:36 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 0:4
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #33 Marek Cihelka, asistoval #44 Martin Schulhauser (0:4)
09:55 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 0:3
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #44 Martin Schulhauser, asistoval #33 Marek Cihelka (0:3)
08:51 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 0:2
06:19 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 0:1
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #86 Vítězslav Růžička, asistoval #71 Karel Šamonil (0:1)