• 39 38:40
    17:3
    (Mareš)

Z.F.K. Petrovice B - 1. SC Bohumín´ 98 17:3
branky: 2. Roman Ochodek, 4. Daniel Olšák, 12. Marek Cihelka, 15. Jiří Mareš, 18. Vítězslav Růžička, 18. Jiří Mareš, 21. Marcel Lázók, 23. Vítězslav Růžička, 25. Marek Cihelka, 26. Martin Schulhauser, 29. Vítězslav Růžička, 30. Michal Olšák, 33. Marek Cihelka, 34. Jiří Mareš, 35. Jiří Mareš, 37. Jiří Mareš, 39. Vítězslav Růžička - 9. Adam Juchelka, 15. Petr Kameník, 33. Petr Raček; rozhodčí: Vojtěch Byrtus - Petr Kopřiva; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Pavel Šuška ? - Jiří Navrátil ?; po třetinách: 3:1, 7:1, 7:1
39:00 Ukončení 3. části
38:40 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 17:3
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #86 Vítězslav Růžička, asistoval #6 Jiří Mareš (17:3)
36:47 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 16:3
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #6 Jiří Mareš, asistoval #71 Karel Šamonil (16:3)
34:35 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 15:3
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #6 Jiří Mareš, asistoval #86 Vítězslav Růžička (15:3)
34:15 Trestné střílení družstva 1. SC Bohumín´ 98 neproměnil #8 Petr Raček.
33:39 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 14:3
32:46 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 13:3
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #33 Marek Cihelka, asistoval #33 Marek Cihelka (13:3)
32:33 GÓL 1. SC Bohumín´ 98! 12:3
Branku družstva 1. SC Bohumín´ 98 vstřelil #8 Petr Raček, asistoval #13 Jan Dohnal (12:3)
32:11 Vyloučen hráč #88 Daniel Olšák družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za sekání
29:54 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 12:2
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #66 Michal Olšák, asistoval #86 Vítězslav Růžička (12:2)
28:21 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 11:2
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #86 Vítězslav Růžička, asistoval #77 Marcel Lázók (11:2)
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
25:54 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 10:2
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #44 Martin Schulhauser, asistoval #6 Jiří Mareš (10:2)
25:05 Vyloučen hráč #2 Adam Vladyka družstva 1. SC Bohumín´ 98 na 2 minuty za hrubost
24:33 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 9:2
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #33 Marek Cihelka, asistoval #32 Roman Ochodek (9:2)
22:56 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 8:2
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #86 Vítězslav Růžička, asistoval #66 Michal Olšák (8:2)
21:26 Vyloučen hráč #6 Jiří Mareš družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za sekání
20:47 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 7:2
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #77 Marcel Lázók, asistoval #15 David Tomala (7:2)
17:13 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 6:2
17:06 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 5:2
14:57 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 4:2
14:07 GÓL 1. SC Bohumín´ 98! 3:2
Branku družstva 1. SC Bohumín´ 98 vstřelil #19 Petr Kameník, asistoval #7 Radek Suchánek (3:2)
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
11:18 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 3:1
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #33 Marek Cihelka, asistoval #77 Marcel Lázók (3:1)
08:02 GÓL 1. SC Bohumín´ 98! 2:1
Branku družstva 1. SC Bohumín´ 98 vstřelil #17 Adam Juchelka, asistoval #8 Petr Raček (2:1)
03:58 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 2:0
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #88 Daniel Olšák, asistoval #86 Vítězslav Růžička (2:0)
01:18 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 1:0
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #32 Roman Ochodek, asistoval #77 Marcel Lázók (1:0)