(Jahoda)
  • 39 38:03
    Litovel

FBC Droždín - FBC TJ TATRAN LITOVEL 1:1
branky: 39. Jan Machatý - 31. Jaroslav Nevrlý; rozhodčí: Stanislav Kosek - Vojtěch Blana; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ivan Štefek ? - Jiří Skála ?; po třetinách: 0:0, 0:0, 1:1
39:00 Ukončení 3. části
38:03 Timeout FBC TJ TATRAN LITOVEL
38:03 Je srovnáno a čeká nás rozhodující poslední minuta. Time out pro hosty.
38:00 GÓL FBC Droždín! 1:1
Branku družstva FBC Droždín vstřelil #13 Jan Machatý, asistoval #7 Petr Jahoda (1:1)
37:00 Hráči Droždína stupňují tlak a tlačí se za kýženým vyrovnávacím gólem.
34:16 Timeout FBC Droždín
34:16 Time out pro domácí tým, který jistě přijde s novou, vylepšenou taktikou na závěrečné minuty. Uvidíme i hru bez brankáře?
33:17 Hráči Droždína se ženou za vyrovnáním a snaží se překonat dobře chytajícího Jirku Skálu.
31:50 Následuje vyloučení domácího matadora Davida Zimy za hrubost,které hráč doprovodil slovy 'Nenechám si vybít zuby ***** nee?!'
31:39 Vyloučen hráč #77 David Zima družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL na 2 minuty za hrubost
30:53 GÓL FBC TJ TATRAN LITOVEL! 0:1
Branku družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL vstřelil #6 Jaroslav Nevrlý, asistoval #8 Lukáš Říha (0:1)
30:53 Litovelská kombinace ala Tiki Taka končí po životní střele Jaroslava Nevrlého v brance domácího týmu Droždína. Asistenci si připisuje bek Lukáš Říha.
30:00 Oba týmy se snaží strhnout vedení v zápase na svoji stranu,ovšem zatím sledujeme převážně souboj ve středním pásmu. Krásnou střelu nyní vyslal na soupeřovu branku hráč Tatranu David Zima.
27:00 Vážení diváci,sledujeme neskutečně napínavou bitvu s minimem střel a šancí. Po dvou třetinách je skóre 0:0. Přesilové hry 2:1 pro hosty. Čeká nás rozhodující třetí třetina. Dočkáme se gólu?
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
22:56 Vyloučen hráč #77 David Zima družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL na 2 minuty za sekání
15:55 Vyloučen hráč #21 Matěj Konečný družstva FBC Droždín na 2 minuty za špatné střídání
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
11:26 Vyloučen hráč #17 Tomáš Otevřel družstva FBC Droždín na 2 minuty za nedovolené vrážení