39
  • 39 38:30
    Hranice

FBC Droždín - FBC Hranice B 2:4
branky: 10. Martin Ondra, 13. Martin Ondra - 21. Jaromír Chodil, 22. Marek Hošťálek, 25. David Rek, 33. Jaroslav Orel; rozhodčí: Karel Pavelka - Václav Killar; vyloučení: 4:2; využití: 0:1; diváků: 13; zásahy brankářů: Ivan Štefek ? - Julius Zlámal ?; po třetinách: 2:0, 0:3, 0:1
39:00 Ukončení 3. části
38:59 Viděli jsme zápas plný osobních soubojů, krásných kombinací, a vyhrocených momentů, na jejímž konci stojí vítězně Hranice, kteří si připisují důležité 3 body do tabulky.
38:30 Timeout FBC Hranice B
37:22 Dejv Tvrdoň nádhernou přihrávkou vyzval Máru Hošťalka v brankovišti. Ten ovšem netrefil míček.
37:00 Do konce zápasu zbývají 2 minuty. a Hranice vedou o 2 góly.
34:42 Vyloučen hráč #29 David Jahoda družstva FBC Droždín na 2 minuty za sekání
34:42 Hra 4-4.
33:52 Vyloučen hráč #24 Jiří Klvaňa družstva FBC Hranice B na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:37 Pár námazu Hranic, ale Droždín neuspěšný. A máme tu přesilovku Droždína.
32:17 Timeout FBC Droždín
32:17 GÓL FBC Hranice B! 2:4
Branku družstva FBC Hranice B vstřelil #11 Jaroslav Orel, asistoval #13 David Rek (2:4)
32:17 Orlík zvyšuje na 4:2!!!
31:40 Oslabení ubráňeno !!!
29:40 Vyloučen hráč #96 Denis Drozd družstva FBC Hranice B na 2 minuty za nedovolené vrážení
28:46 Jarda 'Sokolík' Orel krásně prokličkoval obranu a poté fantastický golman kolenem vyráží.
27:20 Denis Drozdů, napoprvé do golmana, napodruhé mimo.
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
25:59 Hra se začíná přiostřovat, jsme zvědaví co přinese poslední třetina.
24:12 GÓL FBC Hranice B! 2:3
Branku družstva FBC Hranice B vstřelil #13 David Rek, asistoval #11 Jaroslav Orel (2:3)
24:12 Hranice otáčí zápas po úspěšné přesilovce, kdy se prosadil Dejv Rek
22:33 Vyloučen hráč #15 Martin Šťastný družstva FBC Droždín na 2 minuty za nedovolené vrážení
21:19 GÓL FBC Hranice B! 2:2
Branku družstva FBC Hranice B vstřelil #19 Marek Hošťálek, asistoval #3 David Tvrdoň (2:2)
21:19 Mara Hošťálek vyrovnává a hraje se od nuly.
20:57 GÓL FBC Hranice B! 2:1
Branku družstva FBC Hranice B vstřelil #29 Jaromír Chodil, asistoval #11 Jaroslav Orel (2:1)
20:57 Jarda Chodil nekompromisně doráží střelu a snižuje.
18:40 Hranický kapitán krasnou táhlou střelou přes ruku pouze do břevna.
16:00 Hra Hranických se stupňuje, chtějí více a více snížit, ale golman a bloky Droždína jsou proti.
14:59 Opět to rameno, na tom si p. Klvaňa dneska vyláme zuby.
13:49 Vyloučen hráč #6 Martin Ondra družstva FBC Droždín na 2 minuty za sekání
13:44 Nádherná kombinační akce z pohledu Droždína kdy mohl Martin Ondra kompletovat hattrick do prázdne, naštěstí pro naše netrefil.
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
12:27 GÓL FBC Droždín! 2:0
Branku družstva FBC Droždín vstřelil #6 Martin Ondra, asistoval #15 Martin Šťastný (2:0)
12:27 Opět ta samá dvojce po nedůrazu Hranických se dokázala prosadit.
09:04 GÓL FBC Droždín! 1:0
09:04 Jak praví staré pořekadlo: ,,Nedáš - dostaneš'. Sokolík nepřemstil golmana Droždína a z následující situace se prosadil Martin Ondra.
08:42 Trestné střílení družstva FBC Hranice B neproměnil #11 Jaroslav Orel.
08:42 Hraničtí, pojedou nájezd, toho se ujme Jarda 'Sokolík' Orel
04:47 Kapitán Droždína vyzkoušel postřeh hranického golmana, ten připraven.
04:08 Opět Klvaňa tentokrát golman zázračně ramenem ven.
02:37 Jsme online, omlouváme se za neinformovanost z průběhu zápasu, naskytly se problémy s časomírou a online zápisem, ale na hřišti se nic krom ojedinělé střely Honzy Klvaňi neobjevilo.
01:41 Vyloučen hráč #7 Petr Jahoda družstva FBC Droždín na 2 minuty za sekání