6:4
    Marek HAVLIČEK
    (Grigárek)

IBK Bisons Přerov - FBC Mohelnice B 6:4
branky: 11. Ondřej Šmotek, 12. Vítězslav Petřík, 16. Vítězslav Petřík, 24. Vítězslav Petřík, 36. Martin Jochec, 39. Marek Havliček - 19. Karel Brulík, 23. Filip Sedmera, 26. Tomáš Berka, 29. Ondřej Pjajko; rozhodčí: Tomáš Hruška - Daniel Tichý; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; diváků: 2; zásahy brankářů: Jakub Štursa ? - Dominik Hejný ?; po třetinách: 2:0, 2:3, 2:1
39:00 Ukončení 3. části
38:01 GÓL IBK Bisons Přerov! 6:4
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil #20 Marek Havliček, asistoval #11 Jakub Grigárek (6:4)
37:59 Timeout IBK Bisons Přerov
37:59 Vyloučen hráč #66 Filip Sedmera družstva FBC Mohelnice B na 2 minuty za blokování florbalky
35:12 GÓL IBK Bisons Přerov! 5:4
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil #12 Martin Jochec, asistoval #3 Jiří Netočný (5:4)
32:53 Vyloučen hráč #11 Jakub Grigárek družstva IBK Bisons Přerov na 2 minuty za sekání
32:35 Trestné střílení družstva IBK Bisons Přerov neproměnil #48 Vítězslav Petřík.
28:32 GÓL FBC Mohelnice B! 4:4
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil #33 Ondřej Pjajko, asistoval #66 Filip Sedmera (4:4)
26:56 Trestné střílení družstva IBK Bisons Přerov neproměnil #11 Jakub Grigárek.
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
25:19 GÓL FBC Mohelnice B! 4:3
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil #99 Tomáš Berka, asistoval #62 Jiří Nitka (4:3)
23:47 GÓL IBK Bisons Přerov! 4:2
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil #48 Vítězslav Petřík, asistoval #9 Ondřej Šmotek (4:2)
22:12 GÓL FBC Mohelnice B! 3:2
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil #66 Filip Sedmera, asistoval #22 Adam Heidenreich (3:2)
19:02 Vyloučen hráč #40 Michal Bílek družstva FBC Mohelnice B na 2 minuty za zvedání florbalky
18:37 GÓL FBC Mohelnice B! 3:1
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil #77 Karel Brulík, asistoval #96 Tomáš Novotný (3:1)
17:57 Vyloučen hráč #9 Ondřej Šmotek družstva IBK Bisons Přerov na 2 minuty za blokování florbalky
17:44 Vyloučen hráč #16 Tomáš Jančařík družstva IBK Bisons Přerov na 2 minuty za sekání
16:43 Vyloučen hráč #40 Michal Bílek družstva FBC Mohelnice B na 2 minuty za bránění ve hře
15:39 GÓL IBK Bisons Přerov! 3:0
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil #48 Vítězslav Petřík, asistoval #20 Marek Havliček (3:0)
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
11:11 GÓL IBK Bisons Přerov! 2:0
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil #48 Vítězslav Petřík, asistoval #11 Jakub Grigárek (2:0)
10:49 GÓL IBK Bisons Přerov! 1:0
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil #9 Ondřej Šmotek, asistoval #48 Vítězslav Petřík (1:0)
02:45 Trestné střílení družstva FBC Mohelnice B neproměnil #66 Filip Sedmera.