38
  • 38 37:43
    Droždín

FBC Droždín - FBS Olomouc C 3:3
branky: 23. Marek Švec, 29. Filip Boháč, 37. Martin Ondra - 9. Michal Fleischer, 19. Adam Žížlavský, 20. Jan Houserek; rozhodčí: Václav Killar - Marek Pavlovský; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Václav Kašpar ? - Jiří Konečný ?; po třetinách: 0:1, 1:2, 2:0
39:00 Ukončení 3. části
37:43 Timeout FBC Droždín
36:56 GÓL FBC Droždín! 3:3
Branku družstva FBC Droždín vstřelil #6 Martin Ondra, asistoval #15 Martin Šťastný (3:3)
35:05 Vyloučen hráč #19 Marek Švec družstva FBC Droždín na 2 minuty za bránění ve hře
33:54 Vyloučen hráč #33 Vojtěch Lička družstva FBS Olomouc C na 2 minuty za hrubost
32:24 Vyloučen hráč #17 Tomáš Otevřel družstva FBC Droždín na 2 minuty za hrubost
30:00 Droždín se dotáhl na rozdíl 1 branky a má přesilovku.Bude comeback?
29:59 Vyloučen hráč #27 Stanislav Kosek družstva FBS Olomouc C na 2 minuty za bránění ve hře
28:41 GÓL FBC Droždín! 2:3
Branku družstva FBC Droždín vstřelil #65 Filip Boháč, asistoval #14 Jan Machatý (2:3)
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
22:54 GÓL FBC Droždín! 1:3
Branku družstva FBC Droždín vstřelil #19 Marek Švec, asistoval #15 Martin Šťastný (1:3)
19:39 GÓL FBS Olomouc C! 0:3
Branku družstva FBS Olomouc C vstřelil #22 Jan Houserek, asistoval #42 Richard Beran (0:3)
18:49 GÓL FBS Olomouc C! 0:2
Branku družstva FBS Olomouc C vstřelil #45 Adam Žížlavský, asistoval #27 Stanislav Kosek (0:2)
16:00 Na straně Olomouce to je Adam Novák . Adam se dnes může cítit jako doma, protože je to litovelský odchovanec,který si prošel kvalitní litovelskou akademií a patřil zde k obřím talentům.
14:00 Tenhle zápas nám nabízí přehlídku talentů.. Na straně Droždína tu máme Jana Machatého.. je sice ještě junior, ale už od začátku sezony patří k oporám týmu. Za svou bohatou kariéru však dnešnímu zapisovateli, tedy mně, moc gólů nevstřelil.
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
08:00 GÓL FBS Olomouc C! 0:1
Branku družstva FBS Olomouc C vstřelil #44 Michal Fleischer bez asistence (0:1)
04:00 Zápas zatím připomíná spíš plácanou než florbal