• 39 38:06
    5:3
    (Coufal)

FBC TJ TATRAN LITOVEL - FBS Olomouc C 5:3
branky: 6. Tomáš Coufal, 14. Milan Přidal, 28. David Zima, 37. David Zima, 39. Karel Mikulka - 11. Petr Kořenek, 33. Petr Kořenek, 33. Vojtěch Lička; rozhodčí: Karel Pavelka - Vladislav Tuček; vyloučení: 4:1; využití: 1:2; diváků: 32; zásahy brankářů: Jiří Skála ? - Martin Uličník ?; po třetinách: 1:1, 1:0, 3:2
39:00 Ukončení 3. části
38:07 Teď však skvěle našel volného Mikulku a ten svým příklepem znásilnil branku soupeře
38:06 GÓL FBC TJ TATRAN LITOVEL! 5:3
Branku družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL vstřelil #69 Karel Mikulka, asistoval #15 Tomáš Coufal (5:3)
37:30 Coufi zpátky ve formě poloodkrytá brána a míček končí na zadním mantinelu
36:06 GÓL FBC TJ TATRAN LITOVEL! 4:3
Branku družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL vstřelil #77 David Zima, asistoval #69 Karel Mikulka (4:3)
36:06 MVP tohotu zápasu David Zima strháva vedení opět na stranu Litovle. Jeho střela tahem připomínala švédskou hvězdu Galante Calstroma
34:19 Trošku vás uvedu do skvělé atmosféry, která tu panuje ze skvělého florbalu.. Motivační pokřiky jako: 'Radši bych si vypíchl oči.' nebo 'Lepší se dívat do zdi než na tohle.'nebo 'Jdu dom.. na to se nedá dívat:'
32:45 GÓL FBS Olomouc C! 3:3
Branku družstva FBS Olomouc C vstřelil #33 Vojtěch Lička bez asistence (3:3)
32:40 GÓL FBS Olomouc C! 3:2
Branku družstva FBS Olomouc C vstřelil #15 Petr Kořenek, asistoval #27 Stanislav Kosek (3:2)
32:33 Vyloučen hráč #69 Karel Mikulka družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL na 2 minuty za blokování florbalky
32:17 Vyloučen hráč #77 David Zima družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
31:57 Coufala zlobí tkanička
31:42 Liška školí o 30 let starší obranu Olomouce
30:00 Vzkaz pro Petriho Kettunena: Marek Pichler je připraven na další reprezentační sraz
28:35 Přidal šoupl do branky hostů další gól ten však nebyl uznán pro předchozí faul
27:01 Zima nikam nespěchal a narval míček pod víko. Litovel jde do trháku
27:00 GÓL FBC TJ TATRAN LITOVEL! 3:1
Branku družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL vstřelil #77 David Zima z trestného střílení (3:1)
26:01 Čeká nás 3. třetina tohoto atraktivního zápasu
26:01 Už známe důvod neuvěřitelného výkonu Skály.. o přestávce si dal 3 minuty meditace, takže mu pomáhají nadpřirozené síly
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
25:59 Komentář Adama Štýbnara k dosavadnímu průběhu utkání: 'Tenhle zápas je pastva pro očí:'
25:00 What a save by Skála?!
24:30 Efektivita Litovle se pohybuje okolo 5% a to možná ještě přeháníme
22:00 Coufal alias 'Spalovač mrtvol' ozývá se od fanoušků poté co zazdil další tutovku
19:38 Coufal + prázdná branka = neproměněná šance
18:38 Chceš ubránit oslabení? Nech 2 minuty v kuse hrát Pichlera
16:38 Vyloučen hráč #69 Karel Mikulka družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL na 2 minuty za sekání
13:29 Odvděčil se jim nejproduktivnější hráč domácích Milan Přidal po přesné přihrávce Pichlera. Ten kluk má budoucnost. Že by repre?
13:28 GÓL FBC TJ TATRAN LITOVEL! 2:1
Branku družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL vstřelil #76 Milan Přidal, asistoval #32 Marek Pichler (2:1)
13:15 Fanoušci ženou domácí ke gólu. Neuvěřitelná atmosféra
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
12:30 Lachnit prověřil zadní mantinel. Mantinel však pozorný
11:31 Vyloučen hráč #50 Aleš Mach družstva FBS Olomouc C na 2 minuty za blokování florbalky
10:20 GÓL FBS Olomouc C! 1:1
Branku družstva FBS Olomouc C vstřelil #15 Petr Kořenek, asistoval #61 Adam Novák (1:1)
09:00 V zápise je sice v brance domácích uveden Jiří Skála. Všichni ale tuší, že pod helmou se doopravdy skrývá Dominik Hašek
07:11 Liška si pomotal protihráče
05:33 Neuvěřitelné.. Coufi se trefil!!
05:32 GÓL FBC TJ TATRAN LITOVEL! 1:0
Branku družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL vstřelil #15 Tomáš Coufal, asistoval #77 David Zima (1:0)
05:00 Pichler je zatím v obraně jako skála. Všechny protihráče pořádně školí.
01:42 Marek Pichler nejprve skvěle v oslabení získal a míček a ten potom fantasticky přihrál soupeři
00:23 Lukáš Lachnit slušně zašermoval.
00:22 Vyloučen hráč #44 Lukáš Lachnit družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL na 2 minuty za sekání
00:20 Vítám Vás při utkání domácí Litovle s Olomoucí