technický trest
  • 39 38:42
    5

FBC Droždín - IBK Bisons Přerov 3:4
branky: 7. Tomáš Jankových, 25. Martin Ondra, 33. Nikita Fesyukov - 10. Michal Baran, 12. Vítězslav Petřík, 36. Tomáš Otevřel, 37. Vítězslav Petřík; rozhodčí: Šimon Chovanec - Jiří Kroupa; vyloučení: 3:1 + Vítězslav Petřík TT + 5; využití: 0:0; zásahy brankářů: Václav Kašpar ? - Jakub Štursa ?; po třetinách: 1:2, 1:0, 1:2
39:00 Ukončení 3. části
38:42 Vyloučen hráč #48 Vítězslav Petřík družstva IBK Bisons Přerov na 5 minuty za hrubost
38:42 Vyloučen hráč #48 Vítězslav Petřík družstva IBK Bisons Přerov do konce utkání - technický trest
37:10 Timeout FBC Droždín
36:42 GÓL IBK Bisons Přerov! 3:4
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil #48 Vítězslav Petřík, asistoval #11 Jakub Grigárek (3:4)
35:56 GÓL IBK Bisons Přerov! 3:3
Vlastní branku družstva FBC Droždín vstřelil #17 Tomáš Otevřel (3:3)
32:57 Timeout IBK Bisons Přerov
32:57 GÓL FBC Droždín! 3:2
Branku družstva FBC Droždín vstřelil #3 Nikita Fesyukov, asistoval #51 Jan Krahulík (3:2)
27:50 Vyloučen hráč #15 Martin Šťastný družstva FBC Droždín na 2 minuty za sekání
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
24:58 GÓL FBC Droždín! 2:2
Branku družstva FBC Droždín vstřelil #6 Martin Ondra bez asistence (2:2)
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
12:26 Vyloučen hráč #17 Tomáš Otevřel družstva FBC Droždín na 2 minuty za vysoká florbalka
11:43 GÓL IBK Bisons Přerov! 1:2
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil #48 Vítězslav Petřík, asistoval #44 Michal Baran (1:2)
09:58 GÓL IBK Bisons Přerov! 1:1
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil #44 Michal Baran bez asistence (1:1)
07:11 Vyloučen hráč #21 Matěj Konečný družstva FBC Droždín na 2 minuty za sekání
06:17 GÓL FBC Droždín! 1:0
Branku družstva FBC Droždín vstřelil #58 Tomáš Jankových, asistoval #15 Martin Šťastný (1:0)
04:18 Vyloučen hráč #48 Vítězslav Petřík družstva IBK Bisons Přerov na 2 minuty za sekání