35
  • 35 34:48
    2

FBC Droždín - SK K2 Prostějov B 1:3
branky: 22. David Jahoda - 12. Marek Judas, 14. Robert Machač, 18. Pavel Bezouška; rozhodčí: Karel Pavelka - Vladislav Tuček; vyloučení: 4:4; využití: 1:1; zásahy brankářů: Ivan Štefek ? - Dominik Fica ?; po třetinách: 0:1, 1:2, 0:0
39:00 Ukončení 3. části
38:59 KONEC!!! Prostějov vrací Droždínu porážku z předchozího turnaje a získává tak důležité 3 body.
38:20 Dvojice Ondra, Kratochvíl drží míček za vlastní brankou. Neuvěřitelné!
37:13 Kratochvíl vyslal takovou dělovku, až si gólman hostů musel ruku vytřepat.
36:24 Na konci akce z jedničky stál Judas. Omluva... síť za brankou...
34:48 Vyloučen hráč #17 Tomáš Otevřel družstva FBC Droždín na 2 minuty za bránění ve hře
34:47 Bezouška:'Strašně mě bolijó záda.'
34:26 Veselý to provedl ve velkém stylu. Ve vlastním oslabení si poradil v rohu a následně posunul na Ondru.
33:24 Timeout FBC Droždín
33:24 Vyloučen hráč #89 Pavel Bezouška družstva SK K2 Prostějov B na 2 minuty za držení
32:20 Odložené vyloučení. Hosté v šesti.
32:00 Kratochvíl udržel i dva spoluhráče na zádech. Následně se zeptal spoluhráčů, co má asi tak s míčkem dělat.
31:16 Od té doby, co Korčák nejezdí ve Felicii to už to není co to bývalo.
30:52 Fica a důležitý zákrok.
30:05 Premiérová střela Veselého bohužel jen za zadní mantinel.
29:12 Cha-cha raz dva tři, cha-cha raz dva tři... Tak nějak právě teď v hlavě Čejky.
28:33 Mira Bukovan a jeho rychlé nožky udělali nepořádek v Droždínské obraně.
28:00 Standardní situace hostů do zdi.
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
25:58 Jako bych to právě nenapsal...
25:57 Vyloučen hráč #17 Tomáš Otevřel družstva FBC Droždín na 2 minuty za hrubost
25:57 Vyloučen hráč #21 Miroslav Bukovan družstva SK K2 Prostějov B na 2 minuty za hrubost
25:57 Každopádně situaci si dokážete představit. Droždín hraje klasicky dlouhý balóny a hraje se tvrdě.
24:47 Omlouvám se za mírnou pauzu v onlajnech. Je nás tu málo a někdo musí fotit.
21:28 GÓL FBC Droždín! 1:3
Branku družstva FBC Droždín vstřelil #29 David Jahoda, asistoval #15 Martin Šťastný (1:3)
21:07 Vyloučen hráč #9 Jindřich Kratochvíl družstva SK K2 Prostějov B na 2 minuty za sekání
19:10 Trestné střílení družstva FBC Droždín neproměnil #6 Martin Ondra.
17:40 GÓL SK K2 Prostějov B! 0:3
Branku družstva SK K2 Prostějov B vstřelil #89 Pavel Bezouška, asistoval #86 Marek Judas (0:3)
17:17 Vyloučen hráč #13 Jáchym Bielesz družstva FBC Droždín na 2 minuty za sekání
13:46 Vyloučen hráč #14 Jan Machatý družstva FBC Droždín na 2 minuty za sekání
13:12 GÓL SK K2 Prostějov B! 0:2
Branku družstva SK K2 Prostějov B vstřelil #10 Robert Machač, asistoval #86 Marek Judas (0:2)
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
11:20 GÓL SK K2 Prostějov B! 0:1
Branku družstva SK K2 Prostějov B vstřelil #86 Marek Judas, asistoval #10 Robert Machač (0:1)
10:17 Vyloučen hráč #89 Pavel Bezouška družstva SK K2 Prostějov B na 2 minuty za nedovolené vrážení
03:22 Fica na malém brankovišti nekompromisní.
01:43 Jetel se ocitá na útočné polovině, V těžké situaci pouze gólmanovi do hrudi.
01:30 Čejkova pumelice z poloviny místo branky našla pouze obložení nad ní.
00:00 Do druhého zápasu nenastoupí Jakub Godla. Důvodem mu je silná nevolnost po včerejším vymetání parketu ve Varně. Uvidíme jak si domácí povedou bez něj.