• 36 35:33
    8:1
    (Dočekal)

FBC Mohelnice B - FBC TJ TATRAN LITOVEL 8:1
branky: 3. Josef Dočekal, 11. Filip Sedmera, 18. Tomáš Pudil, 21. Adam Heidenreich, 21. David Nejezchleba, 29. Josef Dočekal, 34. Tomáš Pudil, 36. David Nejezchleba - 26. Karel Mikulka; rozhodčí: Václav Killar - Stanislav Kosek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Dominik Hejný ? - Jiří Skála ?; po třetinách: 2:0, 3:1, 3:0
39:00 A je tu konec, Mohelnice získává důležité tři body výhrou nad Litovlí.
39:00 Ukončení 3. části
38:22 Brankář Tatranu fotbalově odvrací další nájezd na svou bránu.
36:24 Ani střelba z předbrankového prostoru Hejného nerozhodí, bravo bravo bravo.
35:33 GÓL FBC Mohelnice B! 8:1
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil #7 David Nejezchleba, asistoval #10 Josef Dočekal (8:1)
35:33 Nejezchleba v pádu máme tu osmý gól Mohelnice.
34:45 Duny se tlačil dopředu, ale byl obrán o míček
33:55 Hejný znovu fantastický, dnes se asi dobře vyspal.
33:24 GÓL FBC Mohelnice B! 7:1
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil #46 Tomáš Pudil bez asistence (7:1)
33:24 Pudil stříli od mantinelu, a už je to 7:1
33:02 Coufal si sám před Hejným neporadil, mohelnický gólman předvádí božský zákrok rukou.
32:01 Nevěřil vyprášil výstroj gólmana hostí.
31:14 Je třeba utřít hrací plochu, proto na chvíli přerušujeme
30:59 Teď se hra točí okolo branek jako kolotoče na Matějský
30:44 Trma vrma před brankou Hejného, díky Bohu mimo.
30:14 Pudil nyní jen nastřelil brankáře.
28:37 GÓL FBC Mohelnice B! 6:1
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil #10 Josef Dočekal, asistoval #46 Tomáš Pudil (6:1)
28:37 Teď nám Mohelnice předvedla něco ze své čarovné zahrádky, když po kombinaci z kolonky Superliga navyšuje Dočekal na 6:1.
28:14 Omlouváme se, na tribuně je ještě jedno batole, takže celkem 10 diváků
26:54 Teď se každý mohelnický příznivce zapotil, ale naštěstí litovelský forward před bránou promáchl.
26:16 Dnešnímu utkání přihlíží skvělých 9 diváků, děkujeme.
26:00 Zahájení 3. části
26:00 A je tu konec druhé části, dejte si párek s hořčicí, za chvíli se uvidíme v poslední periodě.
26:00 Ukončení 2. části
25:21 GÓL FBC TJ TATRAN LITOVEL! 5:1
Branku družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL vstřelil #69 Karel Mikulka, asistoval #95 Vojtěch Špunda (5:1)
25:21 A máme tu první gól do sítě Mohelu, přesná trefa o tyč končí ve svatyni Hejného.
25:02 Nacvičený mohelnický signál končí v síti, ovšem v té zabrankové
24:06 Heide po samostatném úniku pálí těsně vedle.
23:29 Novotný skvěle zblokoval.
23:02 Další přesný save Hejného, tenhle kluk dnes předvádí neskutečnou práci.
20:54 Timeout FBC TJ TATRAN LITOVEL
20:54 GÓL FBC Mohelnice B! 5:0
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil #7 David Nejezchleba, asistoval #46 Tomáš Pudil (5:0)
20:54 Další gól do sítě Litovle, hostí si berou čas na poradu.
20:23 GÓL FBC Mohelnice B! 4:0
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil #22 Adam Heidenreich, asistoval #10 Josef Dočekal (4:0)
20:20 Heidenreich neskutečně backhandem, 4:0
19:02 Tlak hostí, ale Mohelnice odolává, Hejný si dobře postavil bránu, už druhá tyčka.
17:45 GÓL FBC Mohelnice B! 3:0
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil #46 Tomáš Pudil, asistoval #7 David Nejezchleba (3:0)
17:45 Heidenreich vyloučen za špatné střídání. Po následné rozehře Litovle ale Hejný předvedl výstavní zákrok helmou a Nejezchleba poslal Pudila do úniku a ten se nemýlil, 3:0
17:35 Vyloučen hráč #22 Adam Heidenreich družstva FBC Mohelnice B na 2 minuty za špatné střídání
17:00 Střela od půlky a Hajný předvádí jistý zákrok.
16:46 Dobrý blok domácích teď zachránil neprůstřelnost Hejného
16:00 Sedmera teď mohl navýšit skóre, bohužel ho zradila jeho nová Zonka.
15:40 Heller pokazil nahrávku ovšem situaci uhasil.
13:20 Novotný nasadil soupeři výstavní housle, hotový virtuos.
13:00 Zahájení 2. části
13:00 A máme tu konec první třetiny, čas na horkou čokoládu v místním bufetu, za chvíli se zase uvidíme.
13:00 Ukončení 1. části
12:58 Další střela Tatranu mimo.
10:09 GÓL FBC Mohelnice B! 2:0
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil #66 Filip Sedmera, asistoval #22 Adam Heidenreich (2:0)
10:09 Junící svou reputaci okamžitě napravili a po parádní nahrávce z hole Heidenreicha Sedmera zvyšuje střelou do dolního růžku.
09:55 Juniorské trio si teď vzalo na starost rozehrávku, avšak končí neúspěchem
09:00 Sedmera teď skvěle 'zavřel' mantinel a je z toho akce Mohelu
06:22 První dnešní zákrok Hejného.
05:54 Ajej, zvoní tyč. Obrovské štěstí pro Mohelnici.
05:20 Po zkažené nahrávce jde Litovel do breaku, naštěstí šla střela vysoko nad svatyni Hejného.
02:46 GÓL FBC Mohelnice B! 1:0
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil #10 Josef Dočekal bez asistence (1:0)
02:46 Přání všech v hale se naplnilo, Dočekal po samostatné akci otevírá skóre.
01:50 Zatím má více ze hry Mohelnice. Z ůst trenéra mohelnického A týmu sedícího u pořadatelského stolku zní jasné: .'Chtělo by to gól'
01:13 Novotný mocně natáhl, avšak goali Litovle předvedl kvalitní zákrok.
00:27 Pudil nahrával Nejezchlebovi a je z toho první akce Mohelnice, která končí na ruce brankáře hostí.
00:11 První střela Litovle vysoko nad.
00:01 První vhazování pro hosty.
00:00 Vítáme Vás u 19. kola Olomoucké ligy mužů, kde se v rámci záchranářského souboje střetne domácí Mohelnice B a hostující TATRAN LITOVEL. Přejeme Vám příjemný zážitek ať už na tribuně místní haly Mlýnské nebo v pohodlí domova za onlinem. Váš pořadatelský tým!