39
  • 39 38:20
    Kojetín

JAMAJKA KOJETÍN - FBC TJ TATRAN LITOVEL 1:2
branky: 11. Pavel Daněk - 14. David Zima, 18. Pavel Mačkal; rozhodčí: Karel Pavelka - Vladislav Tuček; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Kramář ? - Jiří Skála ?; po třetinách: 1:0, 0:2, 0:0
39:00 Ukončení 3. části
38:20 Timeout JAMAJKA KOJETÍN
32:22 Vyloučen hráč #76 Milan Přidal družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL na 2 minuty za hrubost
32:22 Vyloučen hráč #5 Petr Křepelka družstva JAMAJKA KOJETÍN na 2 minuty za hrubost
32:22 Kluci se trošku nepohodli u mantinelu a oba si šli odpočinout, tomu říkám fairplay.
30:25 Chytil po souboji padl na zem jako pytel brambor, bohužel pro něj se o faul nejednalo.
29:00 Říha poslal pas ala Fabregas na svého kolegu, ale ten ovšem zakončil jako Higuain - do mantinelu.
27:10 Litovel nějakým zázrakem došla před branku soupeře, ale akci zakončila střelou do rohu.
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
25:33 Jamajka tlačí jak o závod, ale nic z toho.
23:47 Vyloučen hráč #69 Karel Mikulka družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL na 2 minuty za bránění ve hře
23:47 Nejprve projel Mikulka hřiště jak nůž máslem a trefil spojnici, následně se ale nechal unést svou touhou po míčku a lehce zablokoval soupeři jeho náčiní.
21:37 Ruda zařval střídat, bohužel při pohledu na střídačku nevím, jestli to bude možné.
20:57 Zima se chtěl probít do zakončení asi jako Johanka z Arku, bohužel jeho osud byl podobný jako její - nedopadlo to nejlépe.
19:33 Mimo florbal. Václav Jemelka to tam nekompromisně poslal a Sigma vede nad Karvinou po 2 minutách 1:0.
19:00 A máme tu první slovní přestřelku mezi hráči. Bude to ještě ostré.
17:23 GÓL FBC TJ TATRAN LITOVEL! 1:2
Branku družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL vstřelil #12 Pavel Mačkal, asistoval #76 Milan Přidal (1:2)
17:23 Mačkal po půl hodině zkrotil balon a klasickým českým placákem ho poslal do růžku.
16:22 Borci z Kojetína mají sice motoriku na úrovni Homo Habilis, přesto však mají více ze hry.
14:24 A máme tu neskutečný střet domácího útočníka s hostujícím golmanem. Být tam Kafka, už je tu mela.
13:16 GÓL FBC TJ TATRAN LITOVEL! 1:1
Branku družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL vstřelil #77 David Zima, asistoval #69 Karel Mikulka (1:1)
13:16 A hosté na začátku třetiny bleskově srovnávají. Po bleskové a kombinační hře kluci z Litovle poslali lidově golmana na párek.
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
12:45 Třetina se blíží ke zdárnému konci.
10:56 GÓL JAMAJKA KOJETÍN! 1:0
Branku družstva JAMAJKA KOJETÍN vstřelil #10 Pavel Daněk, asistoval #17 Daniel Chytil (1:0)
10:56 Situace 2 na 0 skončila největší haluzí v bráně, dle mého kolegy se jednalo a tzv. 'Butterfly gól'
10:18 Standartní situace pro Litovel končí brejkem.
09:01 Krása střída nádheru.
06:15 Špunda se odhodlal ke střele. Nutno podotknout, že ohrozil pouze diváky.
05:04 Zákrok odpoledne!!! Brankář hostujícího týmu se skoro ani nepohnul a chytá nebezpečnou střelu soupeře.
03:20 Diváci pomalu, ale jistě, usínají při pohledu na hru.
01:45 První ostrý střet a skoro krev v obličeji.
00:25 Utkání rozehráno v brutálním tempu.