• 39 38:39
    7:6
    (Baran)

IBK Bisons Přerov - FBC Playmakers Prostějov 7:6
branky: 8. Michal Baran, 10. Jakub Grigárek, 16. Jakub Grigárek, 25. Jiří Netočný, 29. Ondřej Šmotek, 33. Michal Baran, 39. Jakub Grigárek - 5. Patrik Dočkal, 16. Kamil Pán, 22. Michal Konečný, 24. Zdeněk Fojt, 33. Martin Pekař, 38. Zdeněk Fojt; rozhodčí: Tomáš Hruška - Stanislav Kosek; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jan Pavlík ?, Jakub Štursa ? - Miroslav Klimeš ?; po třetinách: 2:1, 2:3, 3:2
39:00 Ukončení 3. části
38:39 GÓL IBK Bisons Přerov! 7:6
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil #11 Jakub Grigárek, asistoval #44 Michal Baran (7:6)
37:42 GÓL FBC Playmakers Prostějov! 6:6
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil #81 Zdeněk Fojt, asistoval #5 Josef Koranda (6:6)
35:10 Timeout FBC Playmakers Prostějov
34:25 Timeout IBK Bisons Přerov
32:56 GÓL FBC Playmakers Prostějov! 6:5
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil #96 Martin Pekař, asistoval #23 Kamil Pán (6:5)
32:19 GÓL IBK Bisons Přerov! 6:4
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil #44 Michal Baran, asistoval #48 Vítězslav Petřík (6:4)
28:56 GÓL IBK Bisons Přerov! 5:4
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil #9 Ondřej Šmotek, asistoval #44 Michal Baran (5:4)
26:00 Střídání brankáře. Nový brankář #45 Jakub Štursa družstva IBK Bisons Přerov
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
24:14 GÓL IBK Bisons Přerov! 4:4
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil #3 Jiří Netočný, asistoval #7 Daniel Cagášek (4:4)
23:36 GÓL FBC Playmakers Prostějov! 3:4
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil #81 Zdeněk Fojt, asistoval #94 Patrik Dočkal (3:4)
21:50 GÓL FBC Playmakers Prostějov! 3:3
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil #88 Michal Konečný, asistoval #96 Martin Pekař (3:3)
16:38 Vyloučen hráč #9 Josef Ťuik družstva FBC Playmakers Prostějov na 2 minuty za bránění ve hře
15:58 GÓL IBK Bisons Přerov! 3:2
15:40 GÓL FBC Playmakers Prostějov! 2:2
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil #23 Kamil Pán, asistoval #88 Michal Konečný (2:2)
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
09:04 GÓL IBK Bisons Přerov! 2:1
07:51 GÓL IBK Bisons Přerov! 1:1
07:40 Zdravíme rodinu 'Šmoti' a gratulujeme k přírůstku do rodiny!
04:45 GÓL FBC Playmakers Prostějov! 0:1
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil #94 Patrik Dočkal, asistoval #5 Josef Koranda (0:1)
03:19 Vyloučen hráč #48 Vítězslav Petřík družstva IBK Bisons Přerov na 2 minuty za hrubost