5:7
    Pavel DOKOUPIL
    (Vodák)

Fbc Falcons Šternberk B - TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B 5:7
branky: 8. Miroslav Čech, 17. Radek Kaman, 24. Radomír Vodák, 28. Ondřej Mojzík, 33. Pavel Dokoupil - 4. Radek Navrátil, 7. Michal Běhal, 9. Michal Běhal, 12. Petr Růžička, 18. Petr Růžička, 21. Michal Běhal, 26. Petr Růžička; rozhodčí: Jiří Kroupa - Marek Pavlovský; vyloučení: 3:1; využití: 1:3; zásahy brankářů: Martin Hradil ? - Jaroslav Dopita ?; po třetinách: 1:4, 2:2, 2:1
35:50 Čech mířil na vzdálenější tyč. Ale míček jen neškodně proletěl brankovištěm.
35:23 Novák poslal míček pořádně vysoko a daleko. Z toho nic nebude.
35:10 Kaman netrefuje na bližší tyč.
34:52 Oba borci už zase skáčou přes kaluže.
34:22 Navrátil i Běhal na zemi. Pokud by bylo zranění, byla by to pro Kostelec krize: nemá je kým nahradit.
32:35 GÓL Fbc Falcons Šternberk B! 5:7
Branku družstva Fbc Falcons Šternberk B vstřelil #77 Pavel Dokoupil, asistoval #7 Radomír Vodák (5:7)
32:35 Pavel Dokoupil dává gól naděje. Po krátkém tlaku se prosazuje ve vlastním oslabení.
32:23 V obrovské šanci Pravda. Dorážel u tyče míček, ale již ležícího Dopitu nepřekonal.
31:35 Mojzík střelu od mantinelu poslal na bližší tyč. Dopita vyráží.
31:10 Růžička a po něm u tyče Procházka se střelami neuspěli.
28:40 Šternberk mohl v oslabení snížit. Ale Dokoupil se v samostatném úniku neprosadil.
28:34 Vyloučen hráč #7 Radomír Vodák družstva Fbc Falcons Šternberk B na 2 minuty za sekání
28:10 Běhal krásnou střelu namířil do horních pater brány. Brankář ale tentokrát skvěle zasáhl.
27:50 Moudrý zblízka trefuje brankáře do masky.
27:13 GÓL Fbc Falcons Šternberk B! 4:7
Branku družstva Fbc Falcons Šternberk B vstřelil #2 Ondřej Mojzík, asistoval #47 Radek Kaman (4:7)
27:13 Mojzík trefil nohou nahození od modré. Teď si hosté vybrali i trochu štěstí.
25:18 GÓL TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B! 3:7
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B vstřelil #15 Petr Růžička, asistoval #21 Radek Navrátil (3:7)
25:18 Petr Růžička završuje hattrick. Tentokrát trefuje na druhou tyč. Brankář se natahoval marně.
23:49 GÓL Fbc Falcons Šternberk B! 3:6
Branku družstva Fbc Falcons Šternberk B vstřelil #7 Radomír Vodák, asistoval #77 Pavel Dokoupil (3:6)
23:49 Asi jsem to zakřikl. Od pravé tyče se prosadil právě Radomír Vodák. Šternberk se dotahuje.
23:19 Vodák musí seřídit mířidla. Už podruhé mířil dalekonosnou ránou mimo.
22:25 Urban dostal do dobré pozice na vrcholku kruhu míček. Ale střelu hodně pokazil, vyslal šouráka do rohu hřiště.
21:42 Nejdřív šli hosté tři na dva, pak dva na jednoho. Následně ale ukázali, jak se obě přečíslení dají snadno zazdít.
21:05 Z protiútoku mohl Šternberk skórovat. Zakončení ale mířilo hodně vysoko.
20:06 GÓL TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B! 2:6
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B vstřelil #13 Michal Běhal, asistoval #2 Michal Růžička (2:6)
20:06 Michal Běhal slaví hattrick! Tentokrát to zkusil nad ruku brankáře. Ten si na míček sice sáhl, propadl mu však do sítě.
19:32 Vodák si našel dobré místo na střelu, ale nepropálil bránícího hráče.
18:50 Pravda mířil od pravého mantinelu vedle.
18:17 Běhal zkusil štěstí, ale míček poslal jen do náruče brankáře.
17:27 GÓL TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B! 2:5
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B vstřelil #15 Petr Růžička, asistoval #13 Michal Běhal (2:5)
17:27 Tak to byla rychlá odpověď. Petr Růžička se prosazuje střelou z pravého křídla.
16:37 GÓL Fbc Falcons Šternberk B! 2:4
Branku družstva Fbc Falcons Šternberk B vstřelil #47 Radek Kaman, asistoval #89 Vojtěch Pravda (2:4)
16:37 Radek Kaman dostal pěknou nahrávku na osu hřiště. A byla z toho přesná rána do růžku.
15:59 Šternberk zatím neukázal v přesilovce nic. Nemůže se dostat ke střele.
15:12 Vyloučen hráč #21 Radek Navrátil družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B na 2 minuty za nedovolené vrážení
15:00 Míček získává v útočném pásmu Kostelec. Jak s ním naloží?
14:27 Míček z hole Vyhlídala nabral při rozehrávce směr za vlastní bránu a mimo mantinely. Ošálil tak soupeře i spoluhráče. Ne však rozhodčího.
13:50 ...a na druhé straně potřeboval Moudrý házenkářskou bránu.
13:40 Mojzík netrefuje.
12:55 Další střela Růžičky, míček mu ale sjel. K brankáři se doslova dokutálel.
12:42 Domácí se dlouho motali kolem své brány. Nakonec ale nerozehráli přesně.
11:42 GÓL TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B! 1:4
11:42 Ze stejného místa, jako padl druhý gól Kostelce, se teď prosazuje Petr Růžička.
11:22 Růžička se s míčkem po ose protáhl ke střele. Nakonec mu ale míček sjel a zamířil do rohu.
10:51 Milovníci českých jmen by teď měli hody. V rohu proběhl souboj Čecha s Navrátilem. Míček nakonec přiřknut Kostelci.
10:10 Šternberk dnes v jedné věci zklamal. Evidentně nepřivezl s přezdívkami. Toast a další vychytávky tak bohužel chybí.
09:39 Novák nezachytil nahrávku v útočném pásmu a musel se stahovat. Moudrý však se získaným míčkem nenaložil dobře: zadrbal ho mimo mantinely.
08:55 GÓL TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B! 1:3
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B vstřelil #13 Michal Běhal, asistoval #66 Jiří Moudrý (1:3)
08:55 Michal Běhal opět ukázal šikovné ruce. Položil si brankáře a elegantně si ho přehodil do růžku.
07:40 V akci opět Čech, který dostal nahrávku na druhou tyč. Nahrávku vzduchem ale netrefuje.
07:19 GÓL Fbc Falcons Šternberk B! 1:2
Branku družstva Fbc Falcons Šternberk B vstřelil #3 Miroslav Čech, asistoval #11 Oto Kaplánek (1:2)
07:19 Miroslav Čech se prosadil z oblasti hokejového kruhu. Dopita neměl nárok.
06:42 GÓL TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B! 0:2
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B vstřelil #13 Michal Běhal, asistoval #3 Jaroslav Vyhlídal (0:2)
06:42 Michal Běhal dostal u mantinelu hodně prostoru a skvělou střelou do šibenice navyšuje skóre.
06:27 Šternberk zatím dobře brání a podruhé vyhazuje.
06:03 Míček končí v propadlišti dějin.
05:53 Vyloučen hráč #68 Jiří Novák družstva Fbc Falcons Šternberk B na 2 minuty za sekání
05:48 Růžička si svým pohybem vynutil faul. Následně neuspěl s objetím branky.
05:05 Kostelec zatím potvrzuje roli favorita, je častěji na míčku i v šancích.
04:37 Běhal našel před bránou Navrátila, který ale z těsné blízkosti poslal míček jen do golmana.
03:25 GÓL TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B vstřelil #21 Radek Navrátil z trestného střílení (0:1)
03:25 K trestnému střílení se postavil dvaapadesátiletý Radek Navrátil. A zkušenosti přetavil v úspěšnou kličku do bekhendu.
03:21 Trestné střílení v podání kosteleckého celku!
02:54 Velká akce hostí. Čech nahrával sedmičce, která orazítkovala levou tyč.
02:09 Čech mířil do horního růžku, ale Dopita včas zasáhl a míček vytěsnil z nebezpečné zóny.
01:45 Podobně se dařilo na druhé straně i Šternberku.
01:18 První střela Kostelce, Běhal ale poslal míček hodně mimo.
00:35 Kostelec na Hané má těžký úkol. V šesti hráčích do pole musí odčinit první utkání, v němž utržil debakl.