34
  • 34 33:55
    2

TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B - Fbc Falcons Šternberk B 3:2
branky: 8. Dalibor Procházka, 20. Stanislav Režný, 27. Stanislav Režný - 6. Ondřej Mojzík, 32. Miroslav Čech; rozhodčí: Tomáš Hruška - Jiří Kroupa; vyloučení: 0:4; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jaroslav Dopita ? - Martin Hradil ?; po třetinách: 1:1, 1:0, 1:1
33:55 Vyloučen hráč #2 Ondřej Mojzík družstva Fbc Falcons Šternberk B na 2 minuty za sekání
31:19 GÓL Fbc Falcons Šternberk B! 3:2
Branku družstva Fbc Falcons Šternberk B vstřelil #3 Miroslav Čech, asistoval #7 Radomír Vodák (3:2)
26:44 GÓL TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B vstřelil #35 Stanislav Režný, asistoval #15 Petr Růžička (3:1)
19:51 Timeout Fbc Falcons Šternberk B
19:51 GÓL TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B vstřelil #35 Stanislav Režný, asistoval #12 Jaroslav Dopita (2:1)
18:19 Vyloučen hráč #6 Miroslav Bielčík družstva Fbc Falcons Šternberk B na 2 minuty za sekání
18:19 Vyloučen hráč #77 Pavel Dokoupil družstva Fbc Falcons Šternberk B na 2 minuty za sekání
09:46 Vyloučen hráč #80 Ondřej Urban družstva Fbc Falcons Šternberk B na 2 minuty za bránění ve hře
08:41 Trestné střílení družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B neproměnil #15 Petr Růžička.
07:11 GÓL TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B vstřelil #33 Dalibor Procházka, asistoval #27 Jan Látal (1:1)
06:25 První fanoušek, který se ozývá je mladá kostelecká krev
05:25 GÓL Fbc Falcons Šternberk B! 0:1
Branku družstva Fbc Falcons Šternberk B vstřelil #2 Ondřej Mojzík z trestného střílení (0:1)
05:00 5 minut již za námi, zatím jsme neviděli žádnou gólovou situaci. Hráči se teprve rozehřívají..