• 36 35:03
    6:5
    (Uher)

FBC TIGERS PORUBA - Fencers Havířov 6:5
branky: 6. Martin Hlaváč, 17. Milan Ganišin, 24. Ondřej Keberle, 31. Milan Ganišin, 34. Pavel Hikl, 34. Tomáš Vojtášek - 5. Jakub Horňak, 7. Lukáš Uher, 20. Stanislav Bělunek, 35. Stanislav Bělunek, 36. Roman Švacho; rozhodčí: Martin Müller - Michal Nehera; vyloučení: 0:5; využití: 1:0; zásahy brankářů: Vojtěch Müller ? - Ondřej Butora ?; po třetinách: 1:2, 2:1, 3:2
35:59 Vyrovnání i přes šance nepřišlo a je tady konec zápasu, vítěz je Poruba.
35:03 GÓL Fencers Havířov! 6:5
Branku družstva Fencers Havířov vstřelil #8 Roman Švacho, asistoval #67 Lukáš Uher (6:5)
35:03 Při hře bez gólmana Havířov snižuje a máme tady drama.
34:20 Timeout Fencers Havířov
34:20 GÓL Fencers Havířov! 6:4
Branku družstva Fencers Havířov vstřelil #9 Stanislav Bělunek, asistoval #8 Roman Švacho (6:4)
33:57 GÓL FBC TIGERS PORUBA! 6:3
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil #10 Tomáš Vojtášek, asistoval #15 Milan Ganišin (6:3)
33:32 GÓL FBC TIGERS PORUBA! 5:3
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil #40 Pavel Hikl, asistoval #11 Martin Hlaváč (5:3)
32:37 Přesně jak řekl Boščo.. Tenhle zápas má všechno, píše historii.
31:37 Tyč trefuje i Havířov!
30:18 GÓL FBC TIGERS PORUBA! 4:3
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil #15 Milan Ganišin, asistoval #10 Tomáš Vojtášek (4:3)
29:47 Hráč Poruby dostal krásnou přihrávku přímo před odkrytou bránu, ale trefuje pouze tyč!
26:21 Vyloučen hráč #96 Filip Cichý družstva Fencers Havířov na 2 minuty za sekání
23:43 GÓL FBC TIGERS PORUBA! 3:3
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil #13 Ondřej Keberle, asistoval #11 Martin Hlaváč (3:3)
22:26 Ze střídačky:,, Bacha na toho rozhodčího, on to sleduje, je to špión'.
22:10 Vyloučen hráč #8 Roman Švacho družstva Fencers Havířov na 2 minuty za hrubost
21:43 Vyloučen hráč #67 Lukáš Uher družstva Fencers Havířov na 2 minuty za blokování florbalky
20:50 V posledních minutách jsme viděli několik pohledných šancí na straně Havířova, v bráně skončila jen jedna.
19:44 GÓL Fencers Havířov! 2:3
Branku družstva Fencers Havířov vstřelil #9 Stanislav Bělunek, asistoval #67 Lukáš Uher (2:3)
16:39 GÓL FBC TIGERS PORUBA! 2:2
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil #15 Milan Ganišin, asistoval #11 Martin Hlaváč (2:2)
15:20 Začátek 2. byl doposud nudný, ale teď jsme viděli pár šancí.
09:08 Po několika střelách ze všech stran a několika blocích je Havířov v plném počtu.
07:31 Poruba v pěti proti třem.
07:12 Vyloučen hráč #11 Jan Mucharski družstva Fencers Havířov na 2 minuty za bránění ve hře
06:51 Vyloučen hráč #9 Stanislav Bělunek družstva Fencers Havířov na 2 minuty za hra na zemi
06:32 Vtipná poznámka ze střídačky Poruby: ,, Bacha, bacha, jsi poslední... teoreticky.'
06:04 GÓL Fencers Havířov! 1:2
Branku družstva Fencers Havířov vstřelil #67 Lukáš Uher bez asistence (1:2)
05:20 GÓL FBC TIGERS PORUBA! 1:1
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil #11 Martin Hlaváč, asistoval #2 Jaromír Kuchař (1:1)
04:50 Po menších problémech s tímto programem hra pokračuje!
04:27 GÓL Fencers Havířov! 0:1
Branku družstva Fencers Havířov vstřelil #98 Jakub Horňak, asistoval #81 Radek Kaleta (0:1)