• 45 44:42
    2
    Marek MITAŠ

FbK Horní Suchá - FBC Přerov 4:10
branky: 5. Daniel Třetina, 8. Tomáš Večerka, 13. Milan Mašurka, 15. Ondřej Hašek - 10. Maxim Šefčík, 12. Ondřej Kowalik, 23. Marek Mitaš, 29. Maxim Šefčík, 30. Ondřej Kowalik, 32. Ondřej Kowalik, 34. Maxim Šefčík, 37. Matěj Ševčík, 40. Marek Mitaš, 43. Matěj Ševčík; rozhodčí: Radim Klimecký - Jiří Kroupa; vyloučení: 1:4; využití: 2:0; zásahy brankářů: Ondřej Kelnar ? - Filip Lanča ?, Václav Raška ?; po třetinách: 4:2, 0:3, 0:5
44:42 Vyloučen hráč #88 Marek Mitaš družstva FBC Přerov na 2 minuty za špatné střídání
43:18 Horní Suchá nedokázala potrestat Braunerův exces, tudíž stav zůstává 10:4.
42:15 GÓL FBC Přerov! 4:10
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #7 Matěj Ševčík, asistoval #4 Milan Otevřel (4:10)
41:05 Vyloučen hráč #23 Filip Brauner družstva FBC Přerov na 2 minuty za zdržování hry
41:05 Brauner psychicky neunesl nařknutí ze sekání a poslal loptu za mantinel a tím si vysloužil dvouminutový trest za zdržování.
39:24 GÓL FBC Přerov! 4:9
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #88 Marek Mitaš, asistoval #11 Ondřej Kowalik (4:9)
39:24 Zubři z infolinky 1188 si prohodili role a střelec 88 díky asistentovi s číslem 11 přidávají na tabuli další gól. Stav: 9:4.
37:50 Pokud byste nebyli dostatečně nabaženi touto sportovní podívanou, doporučujeme zápas NHL Washington proti Bostonu, který začíná 18:30. Pojďme podpořit Capitals z jejich stáváající herní krize. Let's go Capitals!
36:03 GÓL FBC Přerov! 4:8
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #7 Matěj Ševčík, asistoval #71 Tobiáš Pavliš (4:8)
36:03 Hra Zubrů je v duchu 'zakousnout a nepustit'. Pavliš s Ševčíkem zvyšují na 8:4.
33:38 GÓL FBC Přerov! 4:7
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #77 Maxim Šefčík, asistoval #7 Matěj Ševčík (4:7)
33:38 Šefčík s Ševčíkem se podílí na dalším gólu Přerova a zvyšují tím přerovský náskok na tři góly.
31:28 GÓL FBC Přerov! 4:6
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #11 Ondřej Kowalik, asistoval #88 Marek Mitaš (4:6)
31:28 Známá kombinace čísel infolinky 1188 Přerovu svědčí. Kowalik s Filkou svou vzájemnou spoluprácí připsali Přerovu již dva góly.
30:00 Pohodlně se usaďte, začíná 3, třetina za stavu 4:5 ve prospěch Přerova. Fight!
29:17 GÓL FBC Přerov! 4:5
28:05 GÓL FBC Přerov! 4:4
28:05 Maxim Šefčík do toho dal maximum a po vzoru Šimona Borika obtočil nepřátelskou branku a tím srovnal stav utkání.
26:14 Pozor, zápasu přihlíží mimo desítky diváků i známý DJ Sheffa.
24:50 Tempo zápasu se rapidně zvedá. Zubři hladoví po gólu nevypouští žádný souboj. Horní Suchá úspěšně vzdoruje.
22:44 Marek Mitaš , stejně jako Patrick Kane, jež je nositelem stejného čísla, nezaváhal v mezikruží a stahuje náskok Horní Suché na rozdíl pouhé branky.
22:21 GÓL FBC Přerov! 4:3
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #88 Marek Mitaš, asistoval #17 Alex Suchánek (4:3)
20:02 Hráči Přerova opět okupují nepřátelskou půlku se snahou prolomit nepropustnou obranu Horní Suché.
18:54 Vyloučen hráč #88 Jiří Pawlas družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za hra rukou
18:30 Zubři svými chybami nabídli Horní Suché dva samostatné úniky, ale hráči Horní suché neproměnili.
15:00 Střídání brankáře. Nový brankář #24 Václav Raška družstva FBC Přerov
15:00 Přerov sahá po zbrani jménem Václav Raška, který si snad postaví tyče správně a uchrání tak Přerovskou branku.
14:51 Hašek ví, jak se měří teplota, když poslal správný teploměr Lančovi a zvyšuje náskok Horní Suché na dva góly.
14:44 GÓL FbK Horní Suchá! 4:2
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #33 Ondřej Hašek, asistoval #20 Daniel Třetina (4:2)
14:10 Vyloučen hráč #88 Marek Mitaš družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání
12:25 Hráč Mašurka s číslem 28, který však hrdě nosí číslo 22, proměnil trestné střílení a posunul své spolubojovníky do vedení 3:2.
12:19 GÓL FbK Horní Suchá! 3:2
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #28 Milan Mašurka z trestného střílení (3:2)
11:04 GÓL FBC Přerov! 2:2
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #11 Ondřej Kowalik, asistoval #86 Martin Filka (2:2)
11:04 Přerovský tlak pokračuje, Na remízu dotáhl Zubr jménem Ondřej Kowalik.
09:58 Po tlaku Přerova, který se blížil hodnotám Papinova hrnce se blýskl gólem Maxim Šefčík střelou z poloviny hřiště.
09:57 GÓL FBC Přerov! 2:1
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #77 Maxim Šefčík, asistoval #86 Martin Filka (2:1)
07:51 Přerov se tlačí do šancí. Zatím marně,
07:03 GÓL FbK Horní Suchá! 2:0
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #10 Tomáš Večerka bez asistence (2:0)
05:50 Čtyři stateční z Přerova srdnatě brání svou svatyni a pokouší se o gól ve čtyřech.
05:40 Vyloučen hráč #15 Ondřej Foldyna družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání
04:02 Slezané se dokázali vymanit z Přerovského tlaku a první třetinu otevírá hráč Třetino svou střelou pod víko.
04:01 GÓL FbK Horní Suchá! 1:0
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #20 Daniel Třetina, asistoval #14 Michael Mrózek (1:0)
02:31 Přerovští Zubři obléhají horno sušské prérie a jdou si pro svou kořist.