4:0
    Jakub GODLA
    ()

SK K2 Prostějov - FBC Droždín 4:0
branky: 16. Jan Burget, 17. Adam Bakule, 25. Jan Grepl, 27. Jakub Godla; rozhodčí: Václav Killar - Stanislav Kosek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Kouřil ? - Vladimír Šiška ?; po třetinách: 0:0, 2:0, 2:0
26:17 GÓL SK K2 Prostějov! 4:0
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #17 Jakub Godla bez asistence (4:0)
24:45 GÓL SK K2 Prostějov! 3:0
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #47 Jan Grepl, asistoval #69 Petr Frýda (3:0)
24:00 Prostějov využil šance a ujímá se vedení 2:0, ale droždín také nebyl daleko od vstřelení branky.
16:27 GÓL SK K2 Prostějov! 2:0
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #31 Adam Bakule, asistoval #22 Ondřej Schön (2:0)
15:22 GÓL SK K2 Prostějov! 1:0
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #2 Jan Burget, asistoval #17 Jakub Godla (1:0)
10:57 Vyloučen hráč #30 Jan Machatý družstva FBC Droždín na 2 minuty za sekání
08:18 Vyloučen hráč #31 Adam Bakule družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
05:53 Prostějov má mírně navrch, ale Droždín pohání domácí prostředí.
03:20 Florbal je nahoru dolů.
00:00 Domácí kouč Motálek má od začátku plné ruce práce, když musí poskládat lajny.
00:00 Vítám vás u dnešního zápasu.Zápas je ostře sledován přeplněnou halou ve Velké Bystřici.