5:5
    Josef DOBEŠ
    (Bajer)

FBC Droždín - SK K2 Prostějov 5:5
branky: 2. David Bajer, 14. Benedikt Müller, 18. Benedikt Müller, 20. Jan Habr, 36. Josef Dobeš - 14. Jan Lakomý, 17. Michal Glacner, 19. Jakub Godla, 27. Michal Glacner, 34. Josef Dobeš; rozhodčí: Jaromír Kubáč - Václav Killar; vyloučení: 3:2; využití: 1:2; diváků: 50; zásahy brankářů: Vladimír Šiška ? - David Pařenica ?; po třetinách: 1:0, 3:3, 1:2
35:53 GÓL FBC Droždín! 5:5
Branku družstva FBC Droždín vstřelil #87 Josef Dobeš, asistoval #56 David Bajer (5:5)
35:08 Timeout FBC Droždín
33:14 GÓL SK K2 Prostějov! 4:5
Vlastní branku družstva FBC Droždín vstřelil #87 Josef Dobeš (4:5)
32:54 Timeout SK K2 Prostějov
32:39 Vyloučen hráč #10 Ondřej Kabilka družstva FBC Droždín na 2 minuty za sekání
31:37 Vyloučen hráč #31 Adam Bakule družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za sekání
29:20 Jednou rukou si vytři p*del nyní zaznělo z droždínské střídačky, protože jeden z droždínských hráčů pokazil jednoruční nahrávku.
28:25 Atmosféra by se dala krájet.
26:06 GÓL SK K2 Prostějov! 4:4
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #13 Michal Glacner, asistoval #22 Ondřej Schön (4:4)
25:53 Vyloučen hráč #99 Ondřej Paul družstva FBC Droždín na 2 minuty za hra rukou
24:00 Pokřik Prostějova nyní otřásl celou budovou. Slyšet byl hlavně alfasamec Tomáš Veselý, který se nyní staví do útoku.
23:50 Následně Ondřej Schön provedl na hřišti akrobatický pád pro diváky.
23:00 Hráč Prostějova Ondřej Schön odcházel po souboji na střídačku v domnění, že si ze země vzal svou hokejku. Bohužel ji však sebral svému protihráči z Droždína.
19:56 GÓL FBC Droždín! 4:3
Branku družstva FBC Droždín vstřelil #2 Jan Habr, asistoval #87 Josef Dobeš (4:3)
19:00 Místo toho, aby sledoval zajímavé a vypjaté utkání, kouká hráč B týmu Playmakers Prostějov, Milan Hnízdil, do mobilu.
18:11 GÓL SK K2 Prostějov! 3:3
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #17 Jakub Godla, asistoval #22 Ondřej Schön (3:3)
18:11 Jakub Godla opět potvrdil moje tvrzení. Prosadil se v přesilovce a vyrovnal na 3:3
17:51 Vyloučen hráč #87 Josef Dobeš družstva FBC Droždín na 2 minuty za sekání
17:51 Tomáš Veselý má nyní příležitost svou krizi prolomit, vyskytl se v přesilové formaci.
17:07 GÓL FBC Droždín! 3:2
Branku družstva FBC Droždín vstřelil #5 Benedikt Müller, asistoval #56 David Bajer (3:2)
16:57 GÓL SK K2 Prostějov! 2:2
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #13 Michal Glacner, asistoval #17 Jakub Godla (2:2)
16:57 Jakub Godla asistencí právě potvrdil mé předešlé tvrzení.
15:00 Další z účastníků včerejšího věnečku Jakub Goda a Filip Jančík ovšem ukazují, že i přes dlouhou noc se dá zápas s přehledem zvládat.
14:50 Hráč s číslem 48, Tomáš Veselý, se stále po včerejším věnečku na hřišti hledá. Následující minuty nastíní, zda se z krize dostane či nikoli.
13:49 GÓL FBC Droždín! 2:1
Branku družstva FBC Droždín vstřelil #5 Benedikt Müller, asistoval #53 Jan Minář (2:1)
13:29 GÓL SK K2 Prostějov! 1:1
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #88 Jan Lakomý, asistoval #77 Matěj Ošťádal (1:1)
01:34 GÓL FBC Droždín! 1:0
Branku družstva FBC Droždín vstřelil #56 David Bajer, asistoval #87 Josef Dobeš (1:0)
01:11 Vyloučen hráč #77 Matěj Ošťádal družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za hrubost