5:3
    Zbyněk MRÁČEK
    ()

SK K2 Prostějov - FBC Playmakers Prostějov 5:3
branky: 12. Ondřej Schön, 21. Jakub Godla, 26. Ondřej Schön, 31. Michal Glacner, 32. Jakub Godla - 3. Filip Šubrt, 18. Michal Závodný, 33. Zbyněk Mráček; rozhodčí: Jaromír Kubáč - Václav Killar; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Horák ?, David Pařenica ?, Martin Horák ? - Miroslav Vatter ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 3:1
35:57 Bukovan sráží střelu do rohu.
35:50 SK K2 na míčku.
35:20 Bukvoan se chystal střílet, ale utekl mu míček.
34:50 Závodný střílí přízemní do golmana.
34:24 Novák táhlou střelou trefil golmana do masky.
33:55 Střela Závodného z volného úderu míří do golmana. Dorážka od Šubrta zblokovaná do bezpečí.
33:49 Věru dramatický závěr.
32:18 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Martin Horák družstva SK K2 Prostějov
32:17 GÓL FBC Playmakers Prostějov! 5:3
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil #10 Zbyněk Mráček z trestného střílení (5:3)
32:17 Střídání brankáře. Nový brankář #30 David Pařenica družstva SK K2 Prostějov
31:54 Vyloučen hráč #69 Filip Otáhal družstva FBC Playmakers Prostějov na 2 minuty za nesportovní chování
31:54 Vyloučen hráč #13 Michal Glacner družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za nesportovní chování
31:42 GÓL SK K2 Prostějov! 5:2
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #17 Jakub Godla, asistoval #4 Jan Báthory (5:2)
31:42 A zase ta třetí třetina, chtělo by se povzdechnout. Playmakeři si nepohlídali dalekonosnou střelu Godly, kterou ještě tečoval jeden z bránících hráčů mimo dosah Vattera. Ten neměl šanci zasáhnout.
31:15 Na míčku SK K2, rozehrává z obranného pásma.
30:42 Z tvrdého zákroku Závodného u mantinelu je volný úder pro SK K2.
30:13 GÓL SK K2 Prostějov! 4:2
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #13 Michal Glacner, asistoval #17 Jakub Godla (4:2)
30:13 Glacner si udělal na ose místo, nikdo si nepohlídal jeho forhend. A z otočky zvyšuje.
30:08 Timeout FBC Playmakers Prostějov
30:08 SK K2 rozehrává z rohu útočného pásma.
30:08 Vatter si dobře pokryl bližší tyč, míček pak míří po další obrovské šanci vedle.
29:56 Bukovan proběhl kolem hřiště, udělal si ze tří hráčů kužely, ale střelu poslal o soupeře mimo.
29:38 Závodnému špatně nabíhali, respektive nenabíhali hráči. Tak o soupeře poslal míč mimo.
28:43 Volný úder Otáhala končí na mantinelu.
28:43 Bukovan vletěl do hráčů. A je z toho další zapískání rozhodčích.
28:00 Dubrava rozehrál napříč Šubrtovi. Toho zavřeli dva hráče, ale taky ho faulovali.
27:44 Mráček získává pro své barvy volný úder.
27:15 Další dobrý zákrok Vattera,
27:00 Nebezpečnou střelu Godly vyráží Vatter.
26:28 Novákova střela sražená do rohu.
25:12 GÓL SK K2 Prostějov! 3:2
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #22 Ondřej Schön, asistoval #17 Jakub Godla (3:2)
24:58 Mráček míří vedle.
24:08 Vyloučen hráč #88 Jan Lakomý družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za špatné střídání
24:08 Kuriozní moment. Jeden z hráčů nastřelil trenéra Pařenicu, který čouhal do hřiště.
23:52 Dubrava udržel míček daleko od branky.
22:50 Závodný vytáhl hru na Bukovana, ale ten potřebuje vystřídat.
22:24 Bukovan v zuřivém souboji s Lakomým. A získává míček.
21:25 Vatter zatím čaruje v bráně. Opět perfektně vyráží nebezpečnou střelu na ruku.
21:00 Dubrava na poslední chvíli zblokoval střelu Godly.
20:37 SK K2 opět na míčku. Ale zatím se nemůže prosadit.
20:18 GÓL SK K2 Prostějov! 2:2
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #17 Jakub Godla, asistoval #18 Filip Jančík (2:2)
20:11 Otáhal dobře zahrál tělem a získal pro svůj tým míček.
19:38 Piňos na lajně ztratil míček, ale Playmakeři měli stejně výhodu.
19:00 Důležitý blok Závodného, který za sebe nepustil střelu od mantinelu.
18:58 Vyloučen hráč #14 Filip Šubrt družstva FBC Playmakers Prostějov na 2 minuty za špatné střídání
17:28 GÓL FBC Playmakers Prostějov! 1:2
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil #8 Michal Závodný, asistoval #10 Zbyněk Mráček (1:2)
15:52 SK K2 získalo míček a šetří čas.
15:28 Vyloučen hráč #18 Filip Jančík družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za hrubost
15:28 Jančík podrazil unikajícího Bukovana.
15:00 Ale nic z ní. Následně Godla trefuje bránícího hráče.
14:57 Bouračka v rohu hřiště.
14:36 Playmakerům se nepovedlo přečíslení tři na dva. Na mmíčku opět SK K2, které začíná znovu tlačit.
13:57 Obrana Playmakerů úplně zapomněla na Lakomého u levé tyčky. Ten ale v borovské šanci přestřelil,
13:41 Po rozehrání Závodnéhp ztrácí v rohu Krejčí.
13:36 Novák ale nyní vyváží a získává volný úder.
13:18 SK K2 hned z kraje třetiny točí soupeře.
12:25 Godlova nepříjemná přízemní střela. Vatter zasahuje nohou.
11:22 Krejčí od mantinelu netrefil. Bekhendová dorážka Nováka šla taky mimo.
11:13 GÓL SK K2 Prostějov! 1:1
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #22 Ondřej Schön, asistoval #47 Jan Grepl (1:1)
10:57 Bukovan našel zpoza brány Dubravu. Jeho střela ale až ke golmanovi nedoletěla.
10:49 Mráček udržel míček za bránou soupeře.
10:29 Playmakers získávají další volný úder. Opět v akce Závodný.
09:43 Oba týmy střídají.
09:20 Fantastický zákrok Vattera! Zneškodnil velmi nebezpečnou střelu z osy hřiště.
08:50 Velký sprinterský závod Závodného. Nakonec 1:1. SK K2 udrželo míček, ale nedostalo se ke střele.
08:15 Sportovní gesto od SK K2. Bukovanovi zavazel v cestě rozhodčí. Ten nařídil správně buly, Hráč domácích ale sportovně míček odevzdal soupeři.
08:10 Rychlý protiútok Playmakerům nevyšel. Ale získali volný úder.
07:30 Velké zmatky před brankářem SK K2! Otáhal svou střelou rozhodil obranu, Bukovan se však k přesné dorážce nedostal.
07:17 Bukovan střelou na druhou tyč nedává.
07:03 Vatter sbírá střelu i odražený míček.
06:35 Vatter další pokus soupeře vytlačil mimo bránu očima.
06:21 Elsner dostal na střelu z první. Ale přestřelil.
05:40 Pěkný blok Otáhala před bránou.
05:36 Míček v držení Závodného, v obranném pásmu.
05:26 Bukovan s buldočí zarputilostí přes sebe hráče nepustil.
04:39 Veselý málem využil zaváhání v rozehrávce. Ale míří hodně vysoko.
04:23 Majk Závodný ukázal, že mu skutečně o hodně lépe jde střela švihem. Příklep letí vysoko nad bránu.
04:23 Krejčí se dostal k míčku po volném úderu na ose, ale byl faulovaný.
04:17 Další akce SK K2 končí mimo.
04:05 Novák udržel pro Krejčího míček, ale druhý z Tomášů už neměl čas na střelu.
03:21 Další akce SK K2 končí v nenávratnu.
02:55 GÓL FBC Playmakers Prostějov! 0:1
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil #14 Filip Šubrt, asistoval #8 Michal Závodný (0:1)
02:42 Vatter vyráží míček směřující od 'modré' do růžku.
02:21 SK K2 nyní mačká soupeře před bránou.
01:45 Dubrava obešel jednoho hráče, na druhého už nestačil. Vrátil se, ale následně míček posílá na hokejky soupeřů.
01:26 Elsner se natahoval po míčku. Ale netrefil přesně.
01:05 Otáhal tak dlouho míchal s míčkem za bránou, až byl osekán. Je z toho volný úder.
00:53 SK K2 už stihlo dokonce dvakrát vystřídat.
00:26 Mráček s Bukovanem se hnali po pravém křídle dopředu. Ale k míčku se nakonec nedostali.
00:17 První šance SK K2. Včas ale do střely vběhl Bukovan a míček srazil pryč.