Ondřej SCHÖN
  • 34 33:29
    Postřelmov

SK K2 Prostějov - TJ Postřelmov 2:1
branky: 15. Ondřej Burget, 28. Jakub Godla - 25. Josef Holan; rozhodčí: Radim Klimecký - Jaromír Kubáč; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Martin Kouřil ? - Antonín Mazuch ?; po třetinách: 0:0, 1:0, 1:1
35:59 Prostějov vítězí v náročném utkání!
34:57 Spektakulární zásah Kouřila v těžkém okamžiku
34:00 Honza Grepl heroicky drží míček na své čepeli ve vlastním oslabení v obležení několika soupeřů
33:29 Timeout TJ Postřelmov
33:29 Vyloučen hráč #22 Ondřej Schön družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za sekání
30:40 V ochozech prostějovského florbalového chrámu dnes bohužel schází kvalitní ostrostřelkyně ženského áčka Prostějova Ivanka Střelcová :(
28:07 Burget ohrozil cihlové obložení sportovní haly
27:42 GÓL SK K2 Prostějov! 2:1
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #17 Jakub Godla, asistoval #13 Michal Glacner (2:1)
27:42 Kapitán Godla vyslal nechytatelnou ránu 'na teploměr'
24:41 GÓL TJ Postřelmov! 1:1
Branku družstva TJ Postřelmov vstřelil #12 Josef Holan, asistoval #5 Martin Klimek (1:1)
24:41 Postřelmov se prosazuje z ojedinělé akce
22:54 Frýdův kvalitní pokus skončil v náručí gólmana
21:44 Napětí v hale roste raketovou rychlostí vzhůru
20:36 Tomáš Veselý vystrkuje růžky, ale jeho střela neprošla na bránu
19:45 Michal Glacner 'pomotává' svou hrou hlavy hráčů Postřelmova
18:00 Legendární brankářka ženského A-týmu Prostějova Kotyzová dnes poctila juniory svou přítomností na časomíře! Děkujeme
15:41 Matěj Ošťádal dnes oblékl stylovou čelenku, aby mu jeho bujné kadeře nezavazely ve výhledu
14:38 GÓL SK K2 Prostějov! 1:0
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #2 Ondřej Burget, asistoval #31 Adam Bakule (1:0)
14:38 Pověstný zakončovatel akcí Burget nedal brankáři Postřelmova žádnou šanci
13:22 Dorostenecká lajna Prostějova si vede proti starším soupeřům nadmíru dobře
12:30 Dobře postavený Kouřil včas zasáhl proti 'zahřívací' střele
11:40 'Výletník' Frýda minul branku v dobré šanci
09:50 Bakuleho propagační pokus
08:09 Trestné střílení družstva SK K2 Prostějov neproměnil #17 Jakub Godla.
08:09 Na trestné střílení se staví kapitán Godla
08:04 Staňa Elsner minul ve velké šanci!
07:20 Prostějov svírá soupeře na jeho polovině a snaží se procedit míč do branky
05:50 Glacner vyslal jedovatou ránu na postřelmovského gólmana, ten ale skvěle zasáhl
04:30 Krásná individuální akce Ošťádala 'alá Jágr' bohužel mířila mimo branku
02:40 Save by Kouřil
02:10 Honza Grepl bojuje jako pravý buldok a nenechá utéci svého hráče
01:33 Postřelmov se ovšem zahanbit nenechá!
00:50 Ondřej 'Lafata' Burget nastřeluje tyč postřelmovské svatyně!
00:33 První střelecký pokus kapitána Godli minul cíl
00:01 V chrámu prostějovského florbalu je nyní rozehrán velkolepý zápas o první místo tabulky!