36
  • 36 35:44
    Jan GRYGAR

FBC Hranice - FBK Jeseník 2:3
branky: 16. Mirko Troup, 20. Denis Mikulecký - 7. Kamil Juhaňák, 12. Radek Políšenský, 29. Štěpán Král; rozhodčí: Šimon Chovanec - Jiří Kroupa; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jan Kadlec ? - Patrik Vondrka ?; po třetinách: 0:2, 2:0, 0:1
35:44 Trestné střílení družstva FBC Hranice neproměnil #97 Jan Grygar.
32:34 Timeout FBC Hranice
28:29 GÓL FBK Jeseník! 2:3
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #24 Štěpán Král, asistoval #10 Lukáš Kubáň (2:3)
27:35 Hra je teď velmi energická, ale postrádá kvalitu konfrontace Prostějova s Droždínem.
23:22 Vyloučen hráč #35 Tomáš Kubica družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání
22:14 Nálada na hřišti se začíná přiostřovat. Hraničtí nabuzení vyrovnáním cítí krev ve vodě, ale hráči Jeseníka také zmobilizovali zbytky sil a taktéž dávají do hry sto procent.
19:30 GÓL FBC Hranice! 2:2
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #30 Denis Mikulecký bez asistence (2:2)
17:55 Vyloučen hráč #11 Tobiáš Lutonský družstva FBK Jeseník na 2 minuty za hra na zemi
15:35 GÓL FBC Hranice! 1:2
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #21 Mirko Troup, asistoval #10 Michal Štěpán (1:2)
11:51 GÓL FBK Jeseník! 0:2
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #13 Radek Políšenský, asistoval #10 Lukáš Kubáň (0:2)
06:05 GÓL FBK Jeseník! 0:1
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #19 Kamil Juhaňák bez asistence (0:1)