• 34 33:54
    7:2
    (Cupák)

FBS Olomouc B - Fbc Topgal Šternberk Veterans 7:2
branky: 3. Lukáš Duda, 19. Vítězslav Jež, 19. Vojtěch Waic, 23. Michal Zbraněk, 28. Martin Cupák, 31. Vojtěch Waic, 34. Vítězslav Jež - 14. Jakub Suchý, 23. Jakub Suchý; rozhodčí: Lukáš Minarčík - Aleš Horváth; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; zásahy brankářů: Radek Krňávek ? - Jiří Balasko ?; po třetinách: 1:0, 3:2, 3:0
33:54 GÓL FBS Olomouc B! 7:2
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #89 Vítězslav Jež, asistoval #13 Martin Cupák (7:2)
30:34 GÓL FBS Olomouc B! 6:2
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #15 Vojtěch Waic, asistoval #14 Ondřej Dohnal (6:2)
30:16 Vyloučen hráč #16 Lukáš Grégr družstva Fbc Topgal Šternberk Veterans na 2 minuty za hrubost
27:09 GÓL FBS Olomouc B! 5:2
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #13 Martin Cupák bez asistence (5:2)
22:59 Vyloučen hráč #86 Jakub Suchý družstva Fbc Topgal Šternberk Veterans na 2 minuty za hra na zemi
22:28 GÓL Fbc Topgal Šternberk Veterans! 4:2
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk Veterans vstřelil #86 Jakub Suchý, asistoval #67 Jakub Břečka (4:2)
22:07 GÓL FBS Olomouc B! 4:1
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #36 Michal Zbraněk, asistoval #19 Lukáš Duda (4:1)
20:01 Vyloučen hráč #22 Lukáš Černocký družstva Fbc Topgal Šternberk Veterans na 2 minuty za hrubost
18:26 GÓL FBS Olomouc B! 3:1
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #15 Vojtěch Waic, asistoval #11 Tomáš Štrbák (3:1)
18:14 GÓL FBS Olomouc B! 2:1
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #89 Vítězslav Jež, asistoval #19 Lukáš Duda (2:1)
13:48 GÓL Fbc Topgal Šternberk Veterans! 1:1
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk Veterans vstřelil #86 Jakub Suchý bez asistence (1:1)
13:04 Vyloučen hráč #14 Ondřej Dohnal družstva FBS Olomouc B na 2 minuty za blokování florbalky
02:31 GÓL FBS Olomouc B! 1:0
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #19 Lukáš Duda, asistoval #13 Martin Cupák (1:0)