36
  • 36 35:44
    2

Fbc Topgal Šternberk Rookies - SK K2 Prostějov 4:7
branky: 4. Petr Vaverčák, 21. Marek Jurkulák, 27. Lukáš Richter, 32. Marek Jurkulák - 2. Kryštof Haratek, 6. Vojtěch Laurenčík, 6. Stanislav Elsner, 15. Jáchym Tuček, 20. Martin Čajan, 27. Ladislav Ševčík, 30. Martin Čajan; rozhodčí: Tomáš Hruška - Stanislav Kosek; vyloučení: 2:3; využití: 2:1; diváků: 23; zásahy brankářů: Hedvika Mikolajková ? - Martin Kouřil ?; po třetinách: 1:3, 1:2, 2:2
35:44 Vyloučen hráč #69 Petr Vaverčák družstva Fbc Topgal Šternberk Rookies na 2 minuty za hrubost
32:14 Ševčík MOTM
31:21 GÓL Fbc Topgal Šternberk Rookies! 4:7
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk Rookies vstřelil #71 Marek Jurkulák, asistoval #69 Petr Vaverčák (4:7)
31:21 Šternberk své zbraně neskládá
30:18 Vyloučen hráč #34 Jakub Vaněk družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za sekání
30:18 Vaněk si spletl florbal s ranním sekáním čerstvé trávy
29:26 GÓL SK K2 Prostějov! 3:7
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #23 Martin Čajan, asistoval #30 Martin Kouřil (3:7)
29:26 Assist by Kouřil! Čajan využil skvělého výhozu gólmana
28:25 Ševčík dneska mete po hřišti jako lokomotiva japonského vlaku
27:29 Hurdálek zkusil průnik do tří hráčů, můžeme si domyslet, jak tato akce skončila
26:48 GÓL SK K2 Prostějov! 3:6
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #94 Ladislav Ševčík, asistoval #12 Vojtěch Laurenčík (3:6)
26:48 Laďa Ševčík nekompromisně vymetá růžek branky po sehrávce z rohu od Laurenčíka
26:09 GÓL Fbc Topgal Šternberk Rookies! 3:5
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk Rookies vstřelil #18 Lukáš Richter, asistoval #90 Kateřina Petřeková (3:5)
26:09 Šternberský hráč ve vyložené šanci jen přehodil bezmocně ležícího Kouřila a vstřelil gól
25:20 Čajan vymyslel pěkný pas vzduchem na Báthoryho, ten ale minul
23:45 Prostějov tentokrát ubránil oslabení
23:30 Čajan zahrozil v oslabení
21:45 Vyloučen hráč #94 Ladislav Ševčík družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za bránění ve hře
21:45 Laďa Ševčík si myslel, že je na hokejovém kluzišti a vysadil soupeři pěkný 'strom'
20:31 GÓL Fbc Topgal Šternberk Rookies! 2:5
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk Rookies vstřelil #71 Marek Jurkulák, asistoval #85 Josef Richter (2:5)
20:31 Šternberk využil početní výhodu
19:58 Vyloučen hráč #33 Adam Anděl družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za hrubost
19:58 Hromotluk Anděl byl teď moc důrazný u mantinelu a chvíli pobude na trestné lavici
19:18 GÓL SK K2 Prostějov! 1:5
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #23 Martin Čajan, asistoval #12 Vojtěch Laurenčík (1:5)
19:18 Čajan se zahanbit nenechal a nekompromisně zametl míč do sítě
18:44 Mladíček Pecha zasáhl jen kapitána Čajana razantním výhozem
17:20 Branková konstrukce zasáhla místo Kouřila
16:58 Michal Slavotínek v životním sprintu po mantinelu, avšak střela už životní nebyla
16:37 Slavotínek spálil volný úder jako poznámku ze základní školy
14:32 GÓL SK K2 Prostějov! 1:4
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #38 Jáchym Tuček bez asistence (1:4)
14:32 Tuček se prosazuje v individuální šanci
13:33 Míček skončil v dlaních talentovaného Kouřila
13:01 Prostějovský kapitán Čajan byl nemilosrdně vychytán v dobré šanci
11:22 Laurenčík se dostal do samostatného úniku, ale po chvilce ztratil míč
09:39 Elsner vyzkoušel trefení míče ze vzduchu, ale ohrozil jen cihlové obložení
08:50 Kouřil je v takové permanenci, že se ve svém brankovišti plácá jako ryba na souši
08:00 Save by Kouřil
05:34 GÓL SK K2 Prostějov! 1:3
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #9 Stanislav Elsner, asistoval #18 Filip Jančík (1:3)
05:34 Prostějovští ukazují svou sílu a Staňa Elsner zavěsil do opuštěné klece
05:09 GÓL SK K2 Prostějov! 1:2
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #12 Vojtěch Laurenčík, asistoval #5 Kryštof Haratek (1:2)
05:09 Laurenčík je v poslední době ve výborné formě
03:32 GÓL Fbc Topgal Šternberk Rookies! 1:1
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk Rookies vstřelil #69 Petr Vaverčák, asistoval #85 Josef Richter (1:1)
03:32 Šternberk vystrkuje růžky a vyrovnává
03:02 Báthory minul ve vyložené šanci
02:47 Hurdálek na sebe upletl bič, když chtěl projít dva hráče
01:32 GÓL SK K2 Prostějov! 0:1
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #5 Kryštof Haratek, asistoval #19 Matěj Pecha (0:1)
01:32 Hned z kraje utkání se prosazuje prostějovský Kryštof 'Harry' Haratek
00:53 Vyloučen hráč #69 Petr Vaverčák družstva Fbc Topgal Šternberk Rookies na 2 minuty za bránění ve hře