11:1
    Ondřej MONDEK
    (Krátký)

SK K2 Prostějov - Fbc Topgal Šternberk Veterans 11:1
branky: 1. Vojtěch Laurenčík, 6. Jáchym Tuček, 8. Ladislav Ševčík, 9. Filip Jančík, 15. Martin Kouřil, 16. Vojtěch Laurenčík, 20. Adam Hurdálek, 22. Vojtěch Laurenčík, 23. Stanislav Elsner, 26. Kryštof Haratek, 33. Michal Slavotínek - 34. Ondřej Mondek; rozhodčí: Ondřej Bienek - Tomáš Kluska; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 18; zásahy brankářů: Vít Spíchal ? - Pavel Kardaš ?; po třetinách: 4:0, 5:0, 2:1
33:25 GÓL Fbc Topgal Šternberk Veterans! 11:1
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk Veterans vstřelil #14 Ondřej Mondek, asistoval #8 Adam Krátký (11:1)
33:25 Vítek Spíchal nyní přichází o neprůstřelnost ve druhé lize dorostenců
33:16 Vyloučen hráč #23 Martin Čajan družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za sekání
32:48 GÓL SK K2 Prostějov! 11:0
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #16 Michal Slavotínek, asistoval #38 Jáchym Tuček (11:0)
32:48 Michal Slavotínek, zaparkovaný na malém brankovišti nekompromisně čekal na propadený míček až k němu doskákal a on mohl zakončit do odkryté klece
32:15 V hale již můžeme spatřit legendárního obránce prostějovského A-týmu Pavla Bezoušku!
29:10 Přikryl se opřel ze všech sil do své střely, bohužel se neuchytila
25:16 GÓL SK K2 Prostějov! 10:0
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #5 Kryštof Haratek bez asistence (10:0)
25:16 Haratek prošel jako nůž máslem a zaokrouhluje na desítku
24:01 Mazaný trenér domácích Pařenica nyní učinil neskutečný krok v sestavě svého týmu. Křídla do beku a beci na křídla. Doufejme, že se tento geniální tah domácím vyplatí.
22:40 GÓL SK K2 Prostějov! 9:0
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #9 Stanislav Elsner, asistoval #18 Filip Jančík (9:0)
22:40 Staňa Elsner nyní dostrčil míček do branky snad svým legendárním nosem, neuvěřitelné
21:50 GÓL SK K2 Prostějov! 8:0
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #12 Vojtěch Laurenčík, asistoval #23 Martin Čajan (8:0)
21:50 Laurenčík kompletuje hattrick, čepice padají na hrací plochu
21:22 Spíchal předvedl světový zákrok svou pravačkou
19:14 GÓL SK K2 Prostějov! 7:0
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #11 Adam Hurdálek, asistoval #12 Vojtěch Laurenčík (7:0)
19:14 Adam Hurdálek, přezdívaný 'vrtulník' nyní vymetl růžek šternberské branky po střele z první
15:11 GÓL SK K2 Prostějov! 6:0
15:11 Prostějovští roztáčí kolotoč jako na místní legendární pouti
14:55 GÓL SK K2 Prostějov! 5:0
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #30 Martin Kouřil, asistoval #16 Michal Slavotínek (5:0)
14:55 Kouřilovi rozhodně hokejka nepřekáží
11:30 Ševčíkův pověstný stromeček, tentokrát bez potrestání
10:42 Čajanův ostrý bekhend se tentokrát neprosadil
08:50 GÓL SK K2 Prostějov! 4:0
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #18 Filip Jančík, asistoval #33 Adam Anděl (4:0)
08:50 Krásná kombinace po ose Anděl - Jančík
07:33 GÓL SK K2 Prostějov! 3:0
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #94 Ladislav Ševčík, asistoval #4 Jan Báthory (3:0)
07:33 Laďa Ševčík nechtěl čekat na konec přesilovky, tak ji sám ukončil gólem
06:30 Obojživelník Kouřil nyní orazítkoval tyč
06:22 Vyloučen hráč #9 Štěpán Jorda družstva Fbc Topgal Šternberk Veterans na 2 minuty za sekání
05:23 GÓL SK K2 Prostějov! 2:0
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #38 Jáchym Tuček, asistoval #6 Jakub Přikryl (2:0)
05:23 Tuček procedil kulatý nesmysl za záda šternberského brankáře
04:32 Jančík se nyní buď slitoval nad soupeřem nebo ho zradilo jeho nářadí, jinak si nikdo nedovede vysvětlit jeho zakončení
03:20 Po střele kapitána Čajana se zavlnila pouze boční síť
02:02 Save by Spíchal
01:30 Propagační pokus vyslal Haratek
01:15 Staňa Elsner utekl všem jako Usain Bolt v nejlepších letech, ale zakončil jen do náruče brankáře
00:50 GÓL SK K2 Prostějov! 1:0
00:50 Laurenčík otevírá účet dnešního utkání