• 34 33:58
    1:8
    (Šefčík)

FbC Asper Šumperk - FBC Přerov 1:8
branky: 17. Jan Mannl - 1. Michal Hrabica, 3. Lukáš Zvěřina, 4. Lukáš Raška, 4. Michal Bělaška, 12. Michal Hrabica, 12. Maxim Šefčík, 21. Tobiáš Pavliš, 34. Tobiáš Pavliš; rozhodčí: Karel Pavelka - Vladislav Tuček; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 26; zásahy brankářů: František Juráň ? - Patrik Antoniazi ?; po třetinách: 0:6, 1:1, 0:1
33:58 GÓL FBC Přerov! 1:8
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #17 Tobiáš Pavliš, asistoval #86 Maxim Šefčík (1:8)
28:55 Vyloučen hráč #3 Karel Mareček družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za blokování florbalky
27:52 Vyloučen hráč #29 Adam Pospíšilík družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání
25:29 Maxim Šefčík se nesoustředí na hru a řeší můj onlajn, já bych ho posadil..
22:16 Pozor na tu vzdálenost! Slyšel Zvěřina a šel si sednout.
21:41 Vyloučen hráč #18 Lukáš Zvěřina družstva FBC Přerov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
21:09 Možíš, střela, vedle = Panthers
20:16 GÓL FBC Přerov! 1:7
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #17 Tobiáš Pavliš, asistoval #87 Michal Bělaška (1:7)
19:21 Vyloučen hráč #7 Jan Mannl družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za blokování florbalky
16:13 GÓL FbC Asper Šumperk! 1:6
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #7 Jan Mannl, asistoval #21 Dominik Šmotek (1:6)
16:12 Antivir selhal..
14:42 Antivir Antoniazi brání přístupu nežádoucích souborů do jeho brány!
12:47 Alex Suchánek střílí, Alex Suchánek míjí!
11:59 GÓL FBC Přerov! 0:6
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #86 Maxim Šefčík, asistoval #36 Michal Hrabica (0:6)
11:07 GÓL FBC Přerov! 0:5
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #36 Michal Hrabica bez asistence (0:5)
05:48 Mám dnes mnoho povinností u stolku pořadatelů.. Nestíhám nic!
03:43 GÓL FBC Přerov! 0:4
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #87 Michal Bělaška, asistoval #17 Tobiáš Pavliš (0:4)
03:07 GÓL FBC Přerov! 0:3
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #48 Lukáš Raška, asistoval #20 Alex Suchánek (0:3)
02:36 GÓL FBC Přerov! 0:2
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #18 Lukáš Zvěřina, asistoval #86 Maxim Šefčík (0:2)
01:17 Lukáš Zvěřina prověřil pozornost golmana!
00:22 GÓL FBC Přerov! 0:1
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #36 Michal Hrabica, asistoval #87 Michal Bělaška (0:1)
00:01 Bré jitro, páni a dámové! Vítáme vás u dnešního ranního zápasu přerovských dorostenců!