5:3
    Jan BÁTHORY
    (Laurenčík)

SK K2 Prostějov - FBC Mohelnice 5:3
branky: 14. Stanislav Elsner, 18. Adam Hurdálek, 20. Stanislav Elsner, 25. Martin Čajan, 35. Jan Báthory - 10. Jakub Weiss, 23. Adam Špička, 24. Štefan Bubela; rozhodčí: Stanislav Kosek - Vojtěch Blana; vyloučení: 4:1; využití: 1:1; diváků: 37; zásahy brankářů: Martin Kouřil ? - Jan Hampl ?; po třetinách: 0:1, 3:2, 2:0
34:49 GÓL SK K2 Prostějov! 5:3
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #4 Jan Báthory, asistoval #12 Vojtěch Laurenčík (5:3)
33:43 Timeout FBC Mohelnice
33:43 Vyloučen hráč #23 Martin Čajan družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za blokování florbalky
31:50 Talentovaný Weidinger uniká, bohužel neproměňuje.
31:48 Dnešní zápas sleduje 37 fanoušků. Děkujeme
24:40 GÓL SK K2 Prostějov! 4:3
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #23 Martin Čajan, asistoval #4 Jan Báthory (4:3)
23:29 GÓL FBC Mohelnice! 3:3
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #5 Štefan Bubela, asistoval #27 Adam Špička (3:3)
23:20 Bubela samostatnou akcí prochází přes 3 hráče a zakončuje zkušeně pod břevno. Tato akce lahodí oku všem divákům i pořadatelskému týmu.
22:44 GÓL FBC Mohelnice! 3:2
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #27 Adam Špička, asistoval #16 Matěj Bizek (3:2)
21:30 Špička nahrává Přikrylovi a ten střelou z první trefuje pouze brankovou konstrukci.
20:47 Mohelnice zavřela Prostějov v přesilové hře 5 na 3.
20:45 Vyloučen hráč #18 Filip Jančík družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za blokování florbalky
19:56 Vyloučen hráč #12 Vojtěch Laurenčík družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za sekání
19:16 GÓL SK K2 Prostějov! 3:1
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #9 Stanislav Elsner, asistoval #38 Jáchym Tuček (3:1)
18:15 Špiči trefuje pouze břevno.
17:35 GÓL SK K2 Prostějov! 2:1
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #11 Adam Hurdálek, asistoval #18 Filip Jančík (2:1)
15:49 Adam Soural v souboji jeden na jednoho neuspěl
13:29 Bizek natahuje na nebezpečnou střelou, ale kasu míjí
13:15 GÓL SK K2 Prostějov! 1:1
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #9 Stanislav Elsner, asistoval #6 Jakub Přikryl (1:1)
12:32 Prostějov zahrozil střelou nad Mohelnickou kasu
12:00 Vyloučen hráč #48 Radek Weidinger družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za špatné střídání
09:49 GÓL FBC Mohelnice! 0:1
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #19 Jakub Weiss, asistoval #48 Radek Weidinger (0:1)
05:59 Vyloučen hráč #38 Jáchym Tuček družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za bránění ve hře