• 36 35:55
    2
    Vítězslav JEŽ

FBC ZŠ Uničov - FBS Olomouc B 12:2
branky: 6. Marek Sláma, 9. Michal Dohnal, 14. Šimon Glatter, 18. Jan Zedník, 20. Adam Caletka, 31. Adam Čundrle, 32. Marek Sláma, 32. Michal Dohnal, 33. Adam Čundrle, 34. Adam Čundrle, 35. Adam Čundrle, 35. Jan Zedník - 17. Ondřej Dohnal, 30. Martin Nehyba; rozhodčí: Aleš Horváth - Lukáš Ondra; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Volf ? - Jiří Kvapil ?, Radek Krňávek ?; po třetinách: 2:0, 3:1, 7:1
35:55 Vyloučen hráč #89 Vítězslav Jež družstva FBS Olomouc B na 2 minuty za bránění ve hře
34:14 GÓL FBC ZŠ Uničov! 12:2
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #19 Jan Zedník bez asistence (12:2)
34:08 GÓL FBC ZŠ Uničov! 11:2
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #10 Adam Čundrle, asistoval #12 Tomáš Brodský (11:2)
33:19 GÓL FBC ZŠ Uničov! 10:2
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #10 Adam Čundrle, asistoval #88 Michal Dohnal (10:2)
32:01 GÓL FBC ZŠ Uničov! 9:2
31:58 GÓL FBC ZŠ Uničov! 8:2
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #88 Michal Dohnal, asistoval #10 Adam Čundrle (8:2)
31:49 GÓL FBC ZŠ Uničov! 7:2
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #14 Marek Sláma, asistoval #88 Michal Dohnal (7:2)
30:39 GÓL FBC ZŠ Uničov! 6:2
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #10 Adam Čundrle, asistoval #61 Lukáš Chuděj (6:2)
29:44 GÓL FBS Olomouc B! 5:2
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #4 Martin Nehyba, asistoval #6 Jan Mádr (5:2)
19:37 GÓL FBC ZŠ Uničov! 5:1
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #21 Adam Caletka, asistoval #4 Filip Havlíček (5:1)
17:20 GÓL FBC ZŠ Uničov! 4:1
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #19 Jan Zedník, asistoval #21 Adam Caletka (4:1)
16:48 GÓL FBS Olomouc B! 3:1
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #14 Ondřej Dohnal, asistoval #50 Václav Vybíral (3:1)
13:42 GÓL FBC ZŠ Uničov! 3:0
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #5 Šimon Glatter, asistoval #19 Jan Zedník (3:0)
13:42 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Radek Krňávek družstva FBS Olomouc B
08:26 GÓL FBC ZŠ Uničov! 2:0
05:53 GÓL FBC ZŠ Uničov! 1:0
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #14 Marek Sláma bez asistence (1:0)