36
  • 36 35:23
    Mohelnice

FBC Mohelnice - Fbc Topgal Šternberk Rookies 3:2
branky: 13. Jakub Weiss, 22. Jakub Weiss, 34. Jakub Weiss - 3. Jan Procházka, 31. Matěj Tomajko; rozhodčí: Václav Killar - Lukáš Minarčík; vyloučení: 2:6; využití: 1:1; diváků: 26; zásahy brankářů: Jan Hampl ? - Jan Vorálek ?; po třetinách: 0:1, 2:0, 1:1
36:00 A je konec, oslavy mohou propuknout naplno, Mohel vítězí 3:2
35:59 A ještě 1 vteřina. Rozehra Šternberka.
35:59 A máme tu nějaké rozpory.
35:30 Pouhých 30 vteřin dělí Mohel od 3 bodů
35:23 Timeout FBC Mohelnice
35:23 Mohelnice si bere čas na poradu.
34:45 A jej, zvoní tyč.
34:43 Vážení sportovní přátelé toto je drama, krásný florbal!
33:40 GÓL FBC Mohelnice! 3:2
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #19 Jakub Weiss bez asistence (3:2)
33:40 A je to góóóóóól, Weiss dává hattrick, sbírejte čepice.
33:23 Mohel tlačí, zatím bez úspěchu.
33:06 Vyloučen hráč #8 Matěj Tomajko družstva Fbc Topgal Šternberk Rookies na 2 minuty za vysoká florbalka
33:06 A jsou z toho 2 minuty.
33:06 Tomajko znovu hokejově, vysoká až na střechu.
32:07 Vyloučen hráč #3 Jakub Hybler družstva Fbc Topgal Šternberk Rookies na 2 minuty za sekání
32:02 A bude se hrát ve čtyřech.
31:42 Vyloučen hráč #64 Jan Kotrle družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:42 Kotrle hrál do zad, přesilovka Šternberka
31:41 Hamp, znovu předvedl gólmanskou extra třídu.
30:31 GÓL Fbc Topgal Šternberk Rookies! 2:2
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk Rookies vstřelil #8 Matěj Tomajko, asistoval #69 Petr Vaverčák (2:2)
30:31 A je to gól, Tomajko po krásném skákavém crossu usměrnil kotouč do kasy, Hampl ještě stačil tečovat, ovšem už to nešlo chytit.
30:26 Weiss si teď obešel všechny, Vorálek ale likviduje.
29:00 Supr spolupráce Bizka a Weisse, první jmenovaný nastartoval svoje rychlonohy a dohonil míček. Je z toho rozehra u Vorálka.
28:32 Vyloučen hráč #9 Maxián Přikryl družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za hra rukou
28:32 A tentokrát přesilovka pro Šternberk
28:16 Ajej, zvoní tyč, ta horní. Následuje další zákrok Hampla.
27:46 Excelentní zeď zabránila inkasování ze standartky.
26:46 Utkání sleduje 26 diváků, děkujeme
26:05 Přikryl yvchytal nahrávku a Mohel rozehrává.
25:03 Hampl znovu excelentní, tyto situace půjdou na instagram. Kamera za brankou to všechno natočila. Skvělý Hany tedy drží svůj tým.
24:00 Máme tady pauzu, čas na horkou čokoládu, uvidíme se po přestávce.
23:33 Vyloučen hráč #8 Matěj Tomajko družstva Fbc Topgal Šternberk Rookies na 2 minuty za hrubost
23:33 Tomajko teď naletěl do Bubely, neuvědomil si, že na sobě nemá brusle a není na hokeji. Přesilovka pro Mohel
22:19 Přikryl nyní hasil situaci faulem, v situaci 2 na 1 to byla dobrá varianta
21:45 GÓL FBC Mohelnice! 2:1
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #19 Jakub Weiss, asistoval #27 Adam Špička (2:1)
21:45 Bubela si teď vyloženě říkal o nahrávku, Weiss nenahrál a střela končí v síti Vorálka.
20:02 Tomajko nám teď předvedl něco ze své čarovné zahrádky, Hampl ale předvedl ukázkový zákrok a střelu zneškodnil. Teď se góloš domácích vyznamenal.
19:25 Rozhodčí Bizka uklidňuje, ať už jeho výroky nekomentuje
19:13 Bubela teď udělal krásnou stahovačku
18:23 A fanoušci Mohelu podporují svůj tům, zvláště pak sourozenci hráčů jsou slyšet nejvíce.
17:26 Mohel si v přesilovce ani nenahraje
17:00 Mohel teď nemůže najít recept na skvělě bránící čtveřici Šternberka
16:26 Utažená střela Tomajka končí na rukavici UA Hampla
15:46 A teď bylo Hamplovi asi pořádně horko, ve vlastní přesilovce mu spoluhráči pořádně zavařili
15:12 Vyloučen hráč #3 Jakub Hybler družstva Fbc Topgal Šternberk Rookies na 2 minuty za blokování florbalky
15:12 Další přesilovka pro Mohel, blokování hole. Na glosu šternberského trenéra o čistotě zákroku reaguje BIzek tlumeným smíchem
14:35 Záda Bubelovi musel zařvat až Hampl z brány
14:16 Kotrle lítá na hřišti jako utržený vagón.
13:17 Ostrý hvizd Killara přerušuje akci
12:47 GÓL FBC Mohelnice! 1:1
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #19 Jakub Weiss, asistoval #60 Matěj Keprt (1:1)
12:47 A Weiss po protečováné ráně uklízí za bezmocného Vorálka.
12:25 A nyní tu máme sérii několika tyček, obrovská smůla pro mohelnické hráče.
12:13 Tomajko vybojoval faul, v hokeji by to ovšem bylo čisté.
12:00 Po svačince v podobě holandských řízků následuje 2. třetina.
11:59 Poslední střela v první třetině konči na rukavici Vorálka
11:51 Kulišárna Šternberka končí nad
11:33 Oba góloši se ve svých brankovištích kloužou jako na ledě.
11:24 Bubelovi střela sjíždí
10:44 Vyloučen hráč #98 Jan Procházka družstva Fbc Topgal Šternberk Rookies na 2 minuty za držení
10:44 A Mohel si zahraje 22 sekund 5 na 3, pojďme hoši
09:06 Vyloučen hráč #71 Marek Jurkulák družstva Fbc Topgal Šternberk Rookies na 2 minuty za hrubost
09:06 A Jurkulák si jde sednout za hrubost, zbytečný faul na útočné polovině Šternberka.
07:35 Šmíd se snažil procpal kotouč na Keprta, ale nevyšlo to
06:53 Soural předržel míček, další ztráta pro Mohel
06:38 Keprt teď hasil situaci jako místní hasičský sbor nedávný požár
05:41 Dlouhý výhoz Vorálka a výkřik pušť ale domácího kapoše Špičku nerozhodil, ten míček zastavil.
04:23 Hampl skvěle zasáhl maskou, Dobrá práce.
02:05 GÓL Fbc Topgal Šternberk Rookies! 0:1
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk Rookies vstřelil #98 Jan Procházka, asistoval #3 Jakub Hybler (0:1)
02:05 A je to gól. Šternberk z poloviny prostřelil Hampla, ten měl zakrytý výhled.
01:47 Vaverčák teď vzal míček a pelášil jako veverka, ale nebylo z toho nic nebezpečného.
00:01 A první buly pro Mohel, plné tribuny ženou hráče kupředu, Mohel kombinuje.