35
  • 35 34:30
    2

FBC ZŠ Uničov - FBC Mohelnice 10:1
branky: 1. Šimon Glatter, 1. Marek Sláma, 2. Michal Dohnal, 7. Marek Sláma, 11. Jan Zedník, 11. Šimon Glatter, 16. Michal Dohnal, 32. Lukáš Vachutka, 33. Michal Dohnal, 33. Adam Čundrle - 19. Matěj Bizek; rozhodčí: Marek Jeřábek - Tomáš Křivohlávek; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 60; zásahy brankářů: Matěj Faltus ? - Jan Hampl ?; po třetinách: 6:0, 1:1, 3:0
36:00 A je tu konec, 10:1, to je konečný stav utkání. Teď už jen předání pohárů.
35:19 Faltus v permanenci.
35:00 Faltus teď v problémech, standartka z bezprostřední vzdálenosti, jak to dopadne?
34:30 Vyloučen hráč #5 Šimon Glatter družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za špatné střídání
34:30 Faltus už se nudí, v bráně si krátí čas stretchingem.
32:58 GÓL FBC ZŠ Uničov! 10:1
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #10 Adam Čundrle, asistoval #2 David Šebesta (10:1)
32:58 GÓL FBC ZŠ Uničov! 9:1
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #88 Michal Dohnal, asistoval #14 Marek Sláma (9:1)
32:58 A toto je další gól, zápas se nese v duchu exhibice. 10:1
31:42 GÓL FBC ZŠ Uničov! 8:1
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #17 Lukáš Vachutka bez asistence (8:1)
31:42 Čepice dolů, toto byl hattrick, gratulujte Míšovi Dohnalovi.
31:42 A další gól, ze tří metrů se to ale opravdu nedá chytit, chudák Hampl.
30:58 Uničov navyšuje, 8:1.
30:42 Špička blokuje střelu a halou zní píseň 'Za 100 let.' Má to snad něco naznačit?
27:50 Uničov stále kombinuje, toto je jasná záležitost
26:16 Bizek proběhl míček jako kdyby spěchal na vlak
25:26 Vyloučen hráč #30 Štěpán Šmíd družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání
24:16 Faltus vytahuje další parádu, tenhle kluk je opravdu neskutečný.
24:00 Párek v rohlíku a jdeme na to, 3. třetina coming.
23:46 Weidinger minul skákavý míček a je z toho protiútok 2 na 1. Uničov však šanci nevyužil hlavně díky skvělému Hamplovi.
22:29 Trma vrma před bránou, míček v síti nekončí.
22:02 Uničov teď zvolnil. Bohužel stále drží míček.
21:02 Weidinger teď málem zlomil hokejku, ale střela to byla výstavní. Faltus ovšem neprostřelen.
20:47 Dohnal nyní řídí svou lajnu na hrotu útoku, to je alespoň vůdčí typ!
19:23 Podpora publika je opravdu snová, jedno choreo a druhým. V Mohelnici jsou prostě nejlepší fanoušci.
18:43 Mohutný hlas mohelnického trenéra Pudila pobízí své svěřence, třeba to přinese ovoce.
18:01 GÓL FBC Mohelnice! 7:1
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #16 Matěj Bizek, asistoval #27 Adam Špička (7:1)
18:01 A Mohel snižuje, přesikovka využita, stav 7:1
17:59 Uničov je na tom opravdu lépe, krásně přistupuje k hráčům
17:45 Dohnal se teď těžce zvedá z palubovky
17:00 Mohel tlačí Uničov a zásobuje Faltuse jednou střelou za druhou
16:35 A z tribuny můžeme slyšet skandování: 'Dáme góla, dáme'
16:10 Vyloučen hráč #10 Adam Čundrle družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za sekání
16:10 No a nyní si přesilovku vyzkouší i Mohel.
15:35 GÓL FBC ZŠ Uničov! 7:0
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #88 Michal Dohnal, asistoval #10 Adam Čundrle (7:0)
15:30 Vyloučen hráč #27 Adam Špička družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za bránění ve hře
15:30 Špička teď opravdu nevybíravě sundal uničovského, jde si po právu na 2 minuty odpočinout. Uničovský vyletěl až k nám ke stolku, přetrhal kabely a bouchl časoměřice.
14:35 Rychlý přechod do útoku a střela Hampla vůbec nerozhodila, ten bombu skvěle vykryl.
14:00 Střelu mezi mohelnické tři tyče teď zablokoval uničovský forward, naštěští.
12:49 Bomba na Faltuse, ten chytá a dlouhým výhozem pobízí uničovského forward, tomu na poslední chvíli sebral kuličku Přikryl.
12:26 Střelu krásně zablokoval Weiss, Uničov ale stále na míčku
12:01 První buly pro Mohel
12:00 A po horké čokoládě tu máme druhou část.
11:29 Po standartce pouze střela vedle Hamplovy brány.
10:53 GÓL FBC ZŠ Uničov! 6:0
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #5 Šimon Glatter, asistoval #61 Lukáš Chuděj (6:0)
10:53 Tečovaná střela končí v síti.
10:25 GÓL FBC ZŠ Uničov! 5:0
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #19 Jan Zedník, asistoval #10 Adam Čundrle (5:0)
10:25 Čunderle předvedl luxusní otočku a prochází přes dva hráče. Následná nahrávka byla také excelentní no a je z toho branka.
09:56 Bubela svou pumelici posílá jen vedle brány
09:28 Na mohelnických je vidět únava, třetí zápas během 21 hodin, to není ono. Chce to trochu přidat..
08:46 Hampl zalehl míček.
07:48 Uničov zakončuje opravdu s lehkostí, zatímco Mohelnice se na střelu opravdu nadře.
07:22 Hampl teď vyklepal kotouč z náručí a rozehrává.
06:27 GÓL FBC ZŠ Uničov! 4:0
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #14 Marek Sláma bez asistence (4:0)
06:27 A je to gól, 20 nad led, Hampl bezmocný
06:02 Ani Hampl se nenechá zahanbit a předvádí ukázkového, jak by se řeklo v brankářském žargontu, tygra.
05:23 Faltus fantasticky vylapal Weisse, brněnský bulldog v bráně předvádí extratřídu.
05:00 Čunderle si na hřišti počíná mazácky, ovšem jeho běh se nám u stolečka nepozdává. Běhá jako kdyby uhlazoval dorty.
04:23 Bizek si došel zkušeně pro faul, z následné standartky je jen skvělý zákrok Faltuse
03:59 A diváci se opět ozývají, první střela Mohelnice a kluci z města mezi Hanou a Jeseníky se probouzí.
03:44 Hampl likviduje tvrdou střelu z předbrankového prostoru
03:11 Mohel se ještě nedostala za půlku...
01:27 A hned na začátku 3 rychlé góly, krásné kombinace, ani mohelnické choreo nepomohlo, už je to 3:0
01:07 GÓL FBC ZŠ Uničov! 3:0
00:44 GÓL FBC ZŠ Uničov! 2:0
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #14 Marek Sláma, asistoval #88 Michal Dohnal (2:0)
00:30 GÓL FBC ZŠ Uničov! 1:0
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #5 Šimon Glatter, asistoval #91 Antonín Mikulík (1:0)
00:01 V úvodním buly proti sobě stáli Přikryl a Caletka, druhý jmenovaný byl úspěšnější.
00:00 Vítejte u ŠPÍLU Mohelka vs Uničov, zdravíme z komentátorského stanoviště, jak to dopadne?