• 34 33:06
    2:6
    (Szegecs)

FbC Coyotes Jablunkov - FbK Horní Suchá 3:6
branky: 16. Antonín Sikora, 20. Matyáš Fliega, 34. Adam Sikora - 8. Jakub Vavřička, 10. Filip Burgert, 12. Radim Szegecs, 12. Radim Szegecs, 29. Radek Vašina, 34. Radek Vašina; rozhodčí: Milan Ganišin - Jakub Hlinský; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 32; zásahy brankářů: Tomáš Kowalczyk ? - Ondřej Kelnar ?; po třetinách: 0:4, 2:0, 1:2
33:29 GÓL FbC Coyotes Jablunkov! 3:6
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil #21 Adam Sikora bez asistence (3:6)
33:06 GÓL FbK Horní Suchá! 2:6
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #38 Radek Vašina, asistoval #22 Radim Szegecs (2:6)
28:39 GÓL FbK Horní Suchá! 2:5
27:38 Po povedené 2. třetině zatím čekáme na tlak domácích..
19:12 GÓL FbC Coyotes Jablunkov! 2:4
Vlastní branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #35 Matyáš Fliega (2:4)
15:53 GÓL FbC Coyotes Jablunkov! 1:4
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil #32 Antonín Sikora bez asistence (1:4)
11:56 GÓL FbK Horní Suchá! 0:4
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #22 Radim Szegecs bez asistence (0:4)
11:01 GÓL FbK Horní Suchá! 0:3
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #22 Radim Szegecs, asistoval #38 Radek Vašina (0:3)
09:39 GÓL FbK Horní Suchá! 0:2
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #44 Filip Burgert, asistoval #28 Lukáš Bardoň (0:2)
08:36 Vyloučen hráč #11 Vojtěch Turoň družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za bránění ve hře
07:23 GÓL FbK Horní Suchá! 0:1
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #18 Jakub Vavřička, asistoval #22 Radim Szegecs (0:1)
05:00 Toto utkání navštívil i hráč třineckých ocelářů '81'.
02:48 Brankář domácích teď pohotově zastavil útok hostujícího hráče po pravém křídle.