4:5
    Martin PETR
    (Hodulík)

1. SFK Havířov - PASKOV SAURIANS 4:5
branky: 8. Alex Foltyn, 24. Radek Stolárik, 29. Vojtěch Sasin, 35. Vojtěch Sasin - 7. David Janecký, 14. Jakub Onderka, 21. Robin Žvák, 23. Jakub Onderka, 36. Martin Petr; rozhodčí: Radim Heiser - Michal Sládek; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Martin Funiok ? - Dalibor Bartek ?; po třetinách: 1:1, 1:3, 2:1
35:55 Havířov zapomněl na dva Paskovské hráče a ti šli 2 na 0 a zápas rozhoduje Partin Petr
35:50 GÓL PASKOV SAURIANS! 4:5
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #69 Martin Petr, asistoval #91 Tomáš Hodulík (4:5)
34:51 Nejmladší hráč Havířova nejlepším hráčem na hřišti!
34:35 GÓL 1. SFK Havířov! 4:4
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #90 Vojtěch Sasin, asistoval #22 Ondřej Matzner (4:4)
33:35 Timeout PASKOV SAURIANS
31:56 Timeout 1. SFK Havířov
30:50 Havířov touží po vyrovnání, Jeho velké šance zůstávají neproměněny.
28:52 GÓL 1. SFK Havířov! 3:4
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #90 Vojtěch Sasin, asistoval #84 Adam Chlebík (3:4)
27:24 Vyloučen hráč #2 Robin Žvák družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za sekání
23:59 V závěru druhé třetiny byl aktivnější Paskov, paradoxně gól vstřelil Havířov
23:57 GÓL 1. SFK Havířov! 2:4
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #23 Radek Stolárik, asistoval #90 Vojtěch Sasin (2:4)
22:48 GÓL PASKOV SAURIANS! 1:4
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #7 Jakub Onderka, asistoval #99 Petr Novák (1:4)
22:00 Havířov většinu času drží svého soupeře na jeho polovině, ale občasné chyby soupeř stoprocentně trestá, proto skóre neodpovídá obrazu hry...
20:38 GÓL PASKOV SAURIANS! 1:3
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #2 Robin Žvák bez asistence (1:3)
13:11 GÓL PASKOV SAURIANS! 1:2
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #7 Jakub Onderka, asistoval #91 Tomáš Hodulík (1:2)
11:30 Vyloučen hráč #10 Ondřej Lyčka družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za sekání
08:22 Havířov prozatím drží více míček na svých florbalkách, Paskov momentálně zkouší střely z dálky
07:55 GÓL 1. SFK Havířov! 1:1
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #7 Alex Foltyn, asistoval #88 Vojtěch Petřík (1:1)
06:12 GÓL PASKOV SAURIANS! 0:1
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #11 David Janecký, asistoval #23 David Bartek (0:1)