• 36 35:13
    4:7
    (Jandák)

Florbal Exelsior Havířov - 1. SFK Havířov 5:7
branky: 7. Petr Skála, 13. Petr Skála, 15. Jan Warcholek, 22. Tomáš Haničák, 36. Vojtěch Škůrek - 10. Radek Stolárik, 21. Radek Stolárik, 23. Radek Stolárik, 24. Lukáš Galla, 27. Šimon Jandák, 32. Radek Stolárik, 36. Radek Stolárik; rozhodčí: Milan Ganišin - Jakub Hlinský; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Erik Beza ? - Martin Funiok ?, René Nieslanik ?; po třetinách: 1:1, 3:3, 1:3
35:38 Škůrek po krásné individuální akci snižuje na 5:7.
35:37 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 5:7
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #29 Vojtěch Škůrek bez asistence (5:7)
35:17 Stolárik definitivně rozhoduje utkání.
35:13 GÓL 1. SFK Havířov! 4:7
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #23 Radek Stolárik, asistoval #40 Šimon Jandák (4:7)
34:52 Warcholek nedokázal přehodit hostujícího gólmana.
32:42 Domácím se čas na vyrovnání rychle krátí.
31:27 Timeout Florbal Exelsior Havířov
31:27 GÓL 1. SFK Havířov! 4:6
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #23 Radek Stolárik, asistoval #90 Vojtěch Sasin (4:6)
31:27 Opět Stolárik a hosté vedou již o dvě branky, domácí si vybírají oddechový čas.
30:10 Beza drží domácí naděje na vyrovnání.
28:50 SFK s rozehrávkou nespěchá.
27:55 Nyní jsou na tahu domácí.
26:14 Kterou rychle využívá a otáčí skóre.
26:13 GÓL 1. SFK Havířov! 4:5
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #40 Šimon Jandák, asistoval #23 Radek Stolárik (4:5)
26:04 SFK si zahraje další přesilovku...
26:03 Vyloučen hráč #11 Petr Skála družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za bránění ve hře
24:01 Začala závěrečná část, která rozhodne o osudu dnešního derby utkání.
23:59 GÓL 1. SFK Havířov! 4:4
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #9 Lukáš Galla, asistoval #90 Vojtěch Sasin (4:4)
23:59 Hosté se sirénou využívají přesilovou hru a vyrovnávají na 4:4.
23:40 Vyloučen hráč #4 Jan Warcholek družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání
22:10 Stolárik je dnes neskutečný a svým třetím gólem opět dramatizuje stav 4:3.
22:09 GÓL 1. SFK Havířov! 4:3
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #23 Radek Stolárik bez asistence (4:3)
21:59 Beza likviduje další nebezpečnou střelu SFK.
21:31 Haničák z poloviny hrišti vymetl horní víko a domácí vedou znovu o dvě branky. Hosté ve stejném čase střídají gólmana.
21:30 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 4:2
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #12 Tomáš Haničák bez asistence (4:2)
21:30 Střídání brankáře. Nový brankář #1 René Nieslanik družstva 1. SFK Havířov
20:53 GÓL 1. SFK Havířov! 3:2
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #23 Radek Stolárik, asistoval #9 Lukáš Galla (3:2)
20:34 Na důraz Stolárika před brankou byl však již krátky a hosté snižují na rozdíl jediné branky.
20:33 Nebezpečnou střelu likviduje pozorný Beza
20:10 Minuta z přesilovky je pryč a hosté zatím nic nevymysleli.
19:08 Hosté dostávají výhodu přesilové hry a mají rozehrávku.
19:07 Vyloučen hráč #2 Václav Baláž družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost
16:55 Hráči áčka na tribuně jako jeden muž: Torpeeeedo Havířov!!
14:40 Domácím se přesilovka moc nedařila, po zisku míčku však napřáhl ke střele domácí Warcholek a domácí vedou o dva góly
14:39 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 3:1
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #4 Jan Warcholek, asistoval #36 Tomáš Poruba (3:1)
13:56 Vyloučen hráč #16 Ryan Ian Rolan družstva 1. SFK Havířov na 2 minuty za špatné střídání
13:50 Kotelník domácích Bezděčík je při chuti a na bicích předvádí neskutečné kousky.
12:53 Skála svým druhým gólem posílá Torpedo znovu do vedení.
12:52 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 2:1
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #11 Petr Skála bez asistence (2:1)
10:23 Urbančík nachází Haničáka, ten však přestřeluje.
09:32 Sasín nachází Stolárika a ten se nemýlí, srovnáno 1:1
09:31 GÓL 1. SFK Havířov! 1:1
08:05 SFK na míčku, ale rychle o něj přichází... hra se přesunuje do jejich obranného pásma...
06:43 Skála krásnou střelou pod břevno posílá domácí do vedení.
06:42 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 1:0
06:20 Domácí se stačili rychle vrátit a zastavili útok hostí.
05:25 Domácí zakládají postupný útok.
03:58 Domácí Beza skvěle zakročil proti samostanému úniku, i proti následující dorážce..
03:09 Nebezpečnou střelu Škůrka zneškodnil hostující gólman...
02:18 Stolárik v šanci, výborný blok domácího Struse.
01:20 Na zápas zavítala i početná skupina skupina hráčů mužského A týmu a vytváří skvělou atmosféru...
00:01 Úvodní buly pro hostující SFK