• 28 27:11
    2:9
    ()

FBC Ossiko Třinec - 1. SC TEMPISH Vítkovice 2:9
branky: 6. Jan Kyselý, 12. Jan Kyselý - 2. Martin Gattnar, 3. Dominik Vinárek, 12. Adam Zubek, 17. Martin Gattnar, 19. Adam Zubek, 19. Jakub Galia, 21. Ondřej Jankovský, 26. Martin Gattnar, 28. Martin Gattnar; rozhodčí: Dominik Štěpán - David Musial; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Martin Kreis ? - Martin Blažek ?; po třetinách: 2:3, 0:4, 0:2
27:11 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:9
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #21 Martin Gattnar bez asistence (2:9)
25:26 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #21 Martin Gattnar, asistoval #71 Adam Palčinský (2:8)
20:58 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #30 Ondřej Jankovský, asistoval #66 Dominik Vinárek (2:7)
19:18 Vyloučen hráč #10 Alex Tvrdoň družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za špatné střídání
18:30 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #63 Jakub Galia, asistoval #71 Adam Palčinský (2:6)
18:14 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #65 Adam Zubek, asistoval #71 Adam Palčinský (2:5)
16:54 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #21 Martin Gattnar, asistoval #77 Viktor Karásek (2:4)
11:37 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #65 Adam Zubek, asistoval #21 Martin Gattnar (2:3)
11:34 GÓL FBC Ossiko Třinec! 2:2
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #9 Jan Kyselý, asistoval #16 Šimon Czernek (2:2)
10:45 Po veliké hrubce na středové čáře se Vítkovice dostaly do brejku, avšak naštěstí pro domácí trefují pouze tyč:
05:37 GÓL FBC Ossiko Třinec! 1:2
02:22 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 Dominik Vinárek, asistoval #58 Josef Maxera (0:2)
01:01 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #21 Martin Gattnar, asistoval #65 Adam Zubek (0:1)