5:2
    Jan KYSELÝ
    (Kreis)

FBC Ossiko Třinec - FBC Vikings Kopřivnice 5:2
branky: 9. Šimon Klimek, 13. Jan Kyselý, 19. Ondřej Bajtek, 21. Jan Kyselý, 35. Jan Kyselý - 25. Ondřej Holaň, 33. Ondřej Holaň; rozhodčí: Dominik Štěpán - David Musial; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Kreis ? - Lukáš Mikušek ?; po třetinách: 1:0, 3:0, 1:2
34:01 GÓL FBC Ossiko Třinec! 5:2
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #9 Jan Kyselý, asistoval #31 Martin Kreis (5:2)
34:01 Jan Kyselý Střílí z levého mantinelu a zavěsil míček přímo do levého růžku.
33:10 Hráč s číslem 15 ze středu posílá míček po zemi a je z toho gol! Golman neměl šanci!
32:55 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 4:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Ondřej Holaň bez asistence (4:2)
31:09 Hráči 9 a 12 hrají drsně a nebojí se jít tělo na tělo!
29:35 Ondřej Bajtek předvádí neskutečný výkon a s přehledem kontroluje míček!
27:25 Golman Třince znovu zabránil svou bystrou nohou střele do jeslí!
26:08 Vyloučen hráč #9 Jan Kyselý družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za hrubost
25:41 Hráč s číslem 86 z Týmu Třince přestřeluje branku!
24:37 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 4:1
22:25 Ondřej Bajtek po krásné nahrávce od Honzy Kyselého přestřeluje branku.
21:55 Hráč s číslem 8 týmu Kopřivnice nepříjemně ohrozil střelou do spodní tyčky branu Třince.
21:15 Vyloučen hráč #22 Jiří Martynek družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za nedovolené vrážení
21:05 Trenér týmu Kopřiovnice si agresivně dupnul a zanadával si na rozhodčí!
20:48 Jiří Martynek z Týmu Třinec předvádí skvělé obranné bloky.
20:17 Honza Kyselý z týmu Třince ukradl míček a cestou sám na golmana vstřelil gol bekendem z klíčky.
20:16 GÓL FBC Ossiko Třinec! 4:0
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #9 Jan Kyselý bez asistence (4:0)
18:41 Trenér týmu Kopřivnice šílí.
18:02 Timeout FBC Ossiko Třinec
18:02 GÓL FBC Ossiko Třinec! 3:0
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #13 Ondřej Bajtek bez asistence (3:0)
18:02 Ondřej Bajtek z týmu Třince krásně projel celé hřiště a dává gol!
15:50 Hráč s číslem 13 Týmu Kopřivnice šikovně prosoloval celé hřiště, ale golman Třince zastavil střelu nohou.
14:12 Golman Třince je pod palbou, ale je neprůbojný a vyráží míček svou helmou do tyčky a ven!
13:27 Hráč s číslem 13 vypustil projektil na Třineckou branku, ale golman zkušeně vykryl střelu svou levačkou!
12:50 Tým Kopřivnice se snaží dlouhým míčem dopředu kombinovat, ale Třinec je nepouští.
12:23 GÓL FBC Ossiko Třinec! 2:0
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #9 Jan Kyselý, asistoval #16 Šimon Czernek (2:0)
11:16 Trenér týmu Kopřivnice se nervuje.
10:27 Brankář Týmu Třince zkušeně pokryl nohou své jesle a gol neprošel!
09:24 Soupeři nepříjemně zautočili na na Třineckou branku a dva hráčí v souboji padají na zem. Je to boj.
08:22 GÓL FBC Ossiko Třinec! 1:0
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #12 Šimon Klimek bez asistence (1:0)
07:27 Hráči obou týmu se nebojí hrát tělo na tělo.
06:09 Třinec má stále převahu a drží se tak na soupeřovy polovině, ale hráči Kopřivnice statečně brání.
04:46 Golman Třince chytá míčky do rukou jako jablka!
03:55 Hráč z Třince s číslem 12 poslal padaček na branku soupeřů, ale golman bez problému chytá míč.
02:15 Třinec ovládá míček, zatím.
01:14 Hráč s číslem 23 z Týmu Třince střílí nad bránu soupeřů.
00:34 Hráč s číslem 16 z Týmu Ossika si zkušeně prohodil soupeře a dostal se do rohu kde míček ztrácí.
00:01 Buly se ujmulo Ossiko Třinec.