(Pastrňák)
  • 36 35:01
    Saurians

FBC Autel Český Těšín - PASKOV SAURIANS 14:7
branky: 3. Petr Buják, 4. Filip Szemla, 4. Jan Punčochář, 8. Martin Buják, 9. Tomasz Grycz, 10. Tomasz Grycz, 16. Filip Szemla, 26. Lukáš Fukala, 26. Filip Szemla, 27. Filip Szemla, 27. Jan Punčochář, 29. Tomasz Grycz, 34. Tobiáš Zipser, 36. Jan Punčochář - 10. Petr Novák, 10. Jakub Onderka, 12. Jakub Onderka, 16. David Bartek, 20. Matěj Kocich, 21. Jakub Onderka, 26. Jakub Onderka; rozhodčí: Andrej Bílek - Lukáš Toman; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Kryštof Rusz ? - Šimon Daněk ?; po třetinách: 6:3, 1:3, 7:1
35:58 GÓL FBC Autel Český Těšín! 14:7
Branku družstva FBC Autel Český Těšín vstřelil #12 Jan Punčochář, asistoval #20 Marek Pastrňák (14:7)
35:01 Timeout PASKOV SAURIANS
33:50 GÓL FBC Autel Český Těšín! 13:7
Branku družstva FBC Autel Český Těšín vstřelil #24 Tobiáš Zipser, asistoval #14 Lukáš Fukala (13:7)
33:30 Přestože domácí hrají přesilovku, na hřišti se neděje nic zajímavého...
31:14 Vyloučen hráč #23 David Bartek družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za špatné střídání
29:40 Bratři Bujáci teď předvedli skvělou akci zakončenou na spojnici branky soupeře. TRIBUNA domácích je ve varu !!!
28:59 GÓL FBC Autel Český Těšín! 12:7
Branku družstva FBC Autel Český Těšín vstřelil #37 Tomasz Grycz, asistoval #13 Filip Szemla (12:7)
27:13 Během 2 minut jsme tady zažili střelnici a to se divákům líbí :)
26:56 GÓL FBC Autel Český Těšín! 11:7
Branku družstva FBC Autel Český Těšín vstřelil #12 Jan Punčochář, asistoval #7 Petr Buják (11:7)
26:32 GÓL FBC Autel Český Těšín! 10:7
Branku družstva FBC Autel Český Těšín vstřelil #13 Filip Szemla, asistoval #37 Tomasz Grycz (10:7)
25:59 GÓL FBC Autel Český Těšín! 9:7
Branku družstva FBC Autel Český Těšín vstřelil #13 Filip Szemla, asistoval #14 Lukáš Fukala (9:7)
25:41 GÓL PASKOV SAURIANS! 8:7
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #7 Jakub Onderka, asistoval #91 Tomáš Hodulík (8:7)
25:21 GÓL FBC Autel Český Těšín! 8:6
Branku družstva FBC Autel Český Těšín vstřelil #14 Lukáš Fukala, asistoval #22 Jorik Jančar (8:6)
25:11 Hráč Těšína č. 13 promarnil 2 jisté gólové šance!
24:00 Dohrána 2.třetina a do poslední půjde Těšín již jen s jednogólovým náskokem, takže se máme na co těšit.
23:11 Fanoušci Těšína se probudili a ženou domácí do útoku.
21:30 Zápas se dramatizuje, Paskov notně dotahuje.
20:49 Timeout FBC Autel Český Těšín
20:49 GÓL PASKOV SAURIANS! 7:6
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #7 Jakub Onderka bez asistence (7:6)
19:45 GÓL PASKOV SAURIANS! 7:5
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #28 Matěj Kocich, asistoval #10 Ondřej Lyčka (7:5)
15:56 GÓL PASKOV SAURIANS! 7:4
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #23 David Bartek bez asistence (7:4)
15:35 GÓL FBC Autel Český Těšín! 7:3
13:44 Vyloučen hráč #9 Robin Kenický družstva FBC Autel Český Těšín na 2 minuty za hra rukou
11:59 GÓL PASKOV SAURIANS! 6:3
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #7 Jakub Onderka, asistoval #10 Ondřej Lyčka (6:3)
10:48 Vyloučen hráč #14 Lukáš Fukala družstva FBC Autel Český Těšín na 2 minuty za bránění ve hře
09:47 GÓL PASKOV SAURIANS! 6:2
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #7 Jakub Onderka, asistoval #2 Robin Žvák (6:2)
09:24 GÓL PASKOV SAURIANS! 6:1
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #99 Petr Novák, asistoval #91 Tomáš Hodulík (6:1)
09:04 GÓL FBC Autel Český Těšín! 6:0
Branku družstva FBC Autel Český Těšín vstřelil #37 Tomasz Grycz bez asistence (6:0)
08:35 GÓL FBC Autel Český Těšín! 5:0
Branku družstva FBC Autel Český Těšín vstřelil #37 Tomasz Grycz, asistoval #14 Lukáš Fukala (5:0)
07:11 GÓL FBC Autel Český Těšín! 4:0
Branku družstva FBC Autel Český Těšín vstřelil #27 Martin Buják, asistoval #7 Petr Buják (4:0)
04:43 Trestné střílení družstva PASKOV SAURIANS neproměnil #91 Tomáš Hodulík.
03:45 GÓL FBC Autel Český Těšín! 3:0
03:22 GÓL FBC Autel Český Těšín! 2:0
02:33 GÓL FBC Autel Český Těšín! 1:0
Branku družstva FBC Autel Český Těšín vstřelil #7 Petr Buják, asistoval #12 Jan Punčochář (1:0)