1:7
    Tobiáš PLAČEK
    ()

FBC Letka - FBC TIGERS PORUBA 1:7
branky: 36. Tobiáš Plaček - 1. Viktor Karásek, 3. Viktor Karásek, 15. Jan Szurman, 16. Denis Chodura, 19. Richard Langner, 21. Jan Szurman, 21. Denis Chodura; rozhodčí: Ondřej Čech - Vojtěch Travinský; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Kristián Křepel ? - Vojtěch Majka ?; po třetinách: 0:2, 0:5, 1:0
35:22 GÓL FBC Letka! 1:7
Branku družstva FBC Letka vstřelil #99 Tobiáš Plaček bez asistence (1:7)
35:20 Ajaj, asi jsme to zakřikli. Letka snižuje na 1:7.
33:45 Stejně jako celý zápas se Letka snaží vymanit ze sevření Tigers rychlými brejky, ale obrana Poruby v tomhle zápase stále drží čisté konto.
20:23 GÓL FBC TIGERS PORUBA! 0:7
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil #7 Denis Chodura, asistoval #32 Barbora Bestová (0:7)
20:23 Denis se nám nějak rozjel, dává již druhý gól v zápase.
20:08 GÓL FBC TIGERS PORUBA! 0:6
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil #24 Jan Szurman z trestného střílení (0:6)
18:34 GÓL FBC TIGERS PORUBA! 0:5
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil #19 Richard Langner bez asistence (0:5)
18:34 Ríša Langer vstřílí svůj premiérový gól za starší žáky. Gratulujeme!!
16:17 Denis se konečně prosazuje!!!
15:17 GÓL FBC TIGERS PORUBA! 0:4
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil #7 Denis Chodura, asistoval #54 Tomáš Tonka (0:4)
14:16 GÓL FBC TIGERS PORUBA! 0:3
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil #24 Jan Szurman, asistoval #41 Vojtěch Chovanec (0:3)
09:15 Tigers zatím dominují, ale Letka se snaží těžit z brejků, ovšem zatím neúspěšně.
07:21 Bohužel nemůžu nabídnout aktuální pohled na děj, neboť mi zaclání jeden z trenérů.
05:19 Obří šance na obou stranách, ale oba gólmani podrželi svůj tým fantastickými zákroky.
02:33 GÓL FBC TIGERS PORUBA! 0:2
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil #16 Viktor Karásek, asistoval #21 Jákob Vajda (0:2)
02:33 Třetí minuta a kapitán týmu Poruby Karásek už má na svém kontě dva góly a vypadá to, že chytil pořádnou formu. Nutno ovšem podotknout, že druhý gól dostal předložen na zlatém podnose od spoluhráče Vajdy.
00:47 GÓL FBC TIGERS PORUBA! 0:1
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil #16 Viktor Karásek, asistoval #41 Vojtěch Chovanec (0:1)
00:00 Dlouho očekávaná chvíle je tady, domácí (oficiálně hosté :D) FBC Tigers Poruba vstupují do svého dalšího zápasu, tentokrát s Letkou.