• 36 35:10
    7:2
    (Zabral)

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B - 1. SC TEMPISH Vítkovice B 7:2
branky: 15. Martin Tomek, 18. Jakub Tomášek, 24. Marek Zabral, 31. Lukáš Jež, 33. Matěj Práger, 34. Tomáš Friedrich, 36. Martin Tomek - 12. Matěj Gabriel, 19. Dominik Vinárek; rozhodčí: Ondřej Fojt - Lukáš Vaněk; vyloučení: 4:4; využití: 2:1; zásahy brankářů: Šimon Hadwiger ?, Martin Staněk ? - Vojtěch Galia ?, Oliver Kanyza ?; po třetinách: 0:1, 3:1, 4:0
35:10 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B! 7:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil #92 Martin Tomek, asistoval #65 Marek Zabral (7:2)
33:16 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B! 6:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil #80 Tomáš Friedrich, asistoval #97 Jindřich Žalud (6:2)
32:54 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B! 5:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil #13 Matěj Práger, asistoval #87 Šimon Klubal (5:2)
31:36 Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice B
30:05 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B! 4:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil #71 Lukáš Jež, asistoval #65 Marek Zabral (4:2)
27:14 Vyloučen hráč #92 Martin Tomek družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
23:58 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B! 3:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil #65 Marek Zabral, asistoval #92 Martin Tomek (3:2)
23:19 Vyloučen hráč #42 Matěj Gabriel družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B na 2 minuty za sekání
19:43 Vyloučen hráč #77 Jan Chmelař družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B na 2 minuty za blokování florbalky
18:21 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice B! 2:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #66 Dominik Vinárek, asistoval #74 Martin Siwek (2:2)
17:48 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B! 2:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil #76 Jakub Tomášek, asistoval #77 Jan Chmelař (2:1)
17:48 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Martin Staněk družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B
17:48 Střídání brankáře. Nový brankář #34 Oliver Kanyza družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B
14:48 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B! 1:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil #92 Martin Tomek, asistoval #71 Lukáš Jež (1:1)
12:50 Vyloučen hráč #42 Matěj Gabriel družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B na 2 minuty za blokování florbalky
11:02 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice B! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #42 Matěj Gabriel, asistoval #12 Jan Bura (0:1)
09:45 Vyloučen hráč #78 Filip Vančo družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B na 2 minuty za blokování florbalky
09:45 Vyloučen hráč #78 Matěj Vincenc družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B na 2 minuty za blokování florbalky
06:28 Vyloučen hráč #78 Matěj Vincenc družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
02:10 Do ostravského derby přijeli ve vyšším počtu hráči Ostravy, zatím se však hraje vyrovnaný zápas.