• 36 35:17
    4:7
    (Kos)

FbK Horní Suchá - TJ Slovan Havířov 4:7
branky: 17. Samuel Řezáč, 27. Jakub Spusta, 29. Radim Szegecs, 36. Samuel Řezáč - 1. Ondřej Kravčík, 4. Václav Kyc, 4. Matěj Kravčík, 9. Václav Kyc, 9. Daniel Vávrů, 15. Matěj Kravčík, 30. Ondřej Kravčík; rozhodčí: Ondřej Gabzdyl - Jakub Palowski; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Dominik Kořének ? - Lukáš Metlík ?; po třetinách: 0:5, 1:1, 3:1
35:17 GÓL FbK Horní Suchá! 4:7
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #11 Samuel Řezáč, asistoval #12 Jakub Kos (4:7)
33:05 Branku v přesilovce jsme neviděli ani tentokrát. Dočkáme se ji v tomto zápase?
31:05 Vyloučen hráč #7 Filip Tomanec družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání
29:54 GÓL TJ Slovan Havířov! 3:7
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #65 Ondřej Kravčík, asistoval #54 Matěj Kravčík (3:7)
29:54 Souhra dvou bratrů dopadla úspěšně a tak dávaji gol v oslabení.
28:20 Vyloučen hráč #26 Daniel Sojka družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za zdržování hry
28:02 Timeout TJ Slovan Havířov
28:01 GÓL FbK Horní Suchá! 3:6
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #18 Radim Szegecs, asistoval #12 Jakub Kos (3:6)
28:01 Kos našl nádherně volného Szegecse a ten nekompromisně promělni. Trenér Slovanu asi zační mít obavy a proto si vyžádal oddechový čas.
26:17 GÓL FbK Horní Suchá! 2:6
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #25 Jakub Spusta bez asistence (2:6)
26:17 Spusta skoruje z udéru z poloviny hřiště. Opřel se do toho jak kdyby vytahoval Kapustu z hlíny.
22:07 Timeout FbK Horní Suchá
22:07 Vyloučen hráč #54 Matěj Kravčík družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání
20:20 Kořenek si asi něco přiimíchal do pití protože za tyhle zákroky by se nestyděl ani Souček.
16:09 GÓL FbK Horní Suchá! 1:6
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #11 Samuel Řezáč, asistoval #28 Tomáš Šurik (1:6)
16:09 Krásnou přihrávkou za obranu ted´našel ŠURIK ŘEZÁČE a snižujou stav na 1:6 Same tatka bude mít radost ;)
14:52 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:6
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #54 Matěj Kravčík, asistoval #24 Andrej Kolář (0:6)
14:52 Krásné solo předvedl Matěj Kravčík když sebral míčk ve svém rohu a dostaal se až před Kořenka ten však marně promáchl svou pravačkou
10:52 Suchá výhodu nevyužila a stav zůstává 0:5
08:52 Vyloučen hráč #67 Daniel Tvardek družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za bránění ve hře
08:52 Suchá má výhodu v podobě přesilové hry.
08:32 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:5
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #23 Daniel Vávrů, asistoval #19 Ondřej Lipina (0:5)
08:05 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:4
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #34 Václav Kyc, asistoval #65 Ondřej Kravčík (0:4)
08:05 Krásnou kombinaci Kravčíka a Kyce završili golem. Hosté vedou 4:0.
05:35 Vyloučen hráč #96 Tereza Buchtelová družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za špatné střídání
05:35 Suchá špatně vystřídala a proto jde Buchtelová na dvě minutý.
03:29 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:3
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #54 Matěj Kravčík, asistoval #34 Václav Kyc (0:3)
03:19 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #34 Václav Kyc z trestného střílení (0:2)
03:19 Z výhody ze prospěch Slovanu byl nájezd. Kyc nekompromisně proměnil a stav je 0:2
03:01 Tomáš ŠURIK dnes není ve formě a z malého brankoviště přestřelil bránu. Po bráchovi asi není :/
00:48 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:1
00:48 Hned první útok Hostů završil golem Kravčík. Stav je po necelé minutě 0:1
00:00 Oba týmy už jsou připraveni na hrací ploše a čeká se na úvodní hvizd rozhodčích.
00:00 Zdravím diváky kvalitního florbalu.