5:2
    Tomáš DANIŠ
    ()

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - FbK LDN Horní Suchá 5:2
branky: 6. Ondřej Šalbut, 9. Zdeněk Malík, 24. Tomáš Daniš, 30. Michal Trunkát, 34. Tomáš Daniš - 8. Vojtěch Kopia, 15. Petr König; rozhodčí: Martin Kotala - Lukáš Křivánek; vyloučení: 1:3 + Miroslav Böhm 5 + Tomáš Nowak TT; využití: 2:0; zásahy brankářů: Roman Ciompa ? - Tomáš Jeřábek ?; po třetinách: 2:1, 1:1, 2:0
33:02 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 5:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #8 Tomáš Daniš z trestného střílení (5:2)
30:59 Vyloučen hráč #17 Jiří Kameník družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za špatné střídání
29:52 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 4:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #99 Michal Trunkát, asistoval #8 Tomáš Daniš (4:2)
26:06 Vyloučen hráč #53 Tomáš Nowak družstva FbK LDN Horní Suchá do konce utkání - technický trest
26:06 Vyloučen hráč #61 Miroslav Böhm družstva FbK LDN Horní Suchá na 5 minuty za opakované přestupky
23:39 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 3:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #8 Tomáš Daniš, asistoval #19 Otto Kubiš (3:2)
23:13 Vyloučen hráč #27 Jaroslav Slováček družstva FbK LDN Horní Suchá na 2 minuty za držení
22:27 Vyloučen hráč #9 Tomáš Podlesný družstva FbK LDN Horní Suchá na 2 minuty za sekání
19:33 Vyloučen hráč #53 Tomáš Nowak družstva FbK LDN Horní Suchá na 2 minuty za sekání
14:43 GÓL FbK LDN Horní Suchá! 2:2
Branku družstva FbK LDN Horní Suchá vstřelil #14 Petr König, asistoval #53 Tomáš Nowak (2:2)
08:55 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 2:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #11 Zdeněk Malík, asistoval #8 Tomáš Daniš (2:1)
07:23 GÓL FbK LDN Horní Suchá! 1:1
Branku družstva FbK LDN Horní Suchá vstřelil #88 Vojtěch Kopia bez asistence (1:1)
05:10 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #7 Ondřej Šalbut, asistoval #13 Rolf Franke (1:0)