• 31 30:51
    3:9
    (Trefil)

FBC OLD Beerboys TJ Libina - 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B 3:9
branky: 25. Jan Trefil, 29. Ondřej Vlček, 31. Ondřej Vlček - 2. Martin Svoboda, 4. Roman Švancer, 5. Miroslav Holenka, 8. Martin Svoboda, 14. Daniel Miczek, 16. Roman Švancer, 21. Tomáš Svoboda, 24. Tomáš Svoboda, 26. Petr Tomeček; rozhodčí: Břetislav Staněk - Ondřej Sojka; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 3; zásahy brankářů: Pavel Váňa ? - Milan Bučko ?; po třetinách: 0:4, 0:4, 3:1
35:30 davča zwingerů zdraví svuj funclub xdd
30:51 GÓL FBC OLD Beerboys TJ Libina! 3:9
Branku družstva FBC OLD Beerboys TJ Libina vstřelil #78 Ondřej Vlček, asistoval #84 Jan Trefil (3:9)
28:17 GÓL FBC OLD Beerboys TJ Libina! 2:9
Branku družstva FBC OLD Beerboys TJ Libina vstřelil #78 Ondřej Vlček, asistoval #72 Tomáš Hrubý (2:9)
25:06 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B! 1:9
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B vstřelil #13 Petr Tomeček, asistoval #12 Roman Švancer (1:9)
24:55 GÓL FBC OLD Beerboys TJ Libina! 1:8
Branku družstva FBC OLD Beerboys TJ Libina vstřelil #84 Jan Trefil, asistoval #76 Lukáš Vrána (1:8)
23:28 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B! 0:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B vstřelil #11 Tomáš Svoboda, asistoval #5 Tomáš Matlenga (0:8)
20:07 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B! 0:7
15:54 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B! 0:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B vstřelil #12 Roman Švancer bez asistence (0:6)
13:12 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B! 0:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B vstřelil #6 Daniel Miczek, asistoval #13 Petr Tomeček (0:5)
12:19 Dnešní utkání sleduje 1 slečna, 2 kluci na stolku, 2 chlapci mimo stolek, hráč číslo 76 domácích z trestné lavice, 1 maličká holčička ze střídačky hostí, kde se taktéž nacházejí 4 střídající hráči. Dále utkání přihlíží 5 stídajících hráčů Libiny, 1 brankář Vítkovic a v neposlední řadě rozhodčí v červeném dresu a druhý v zeleném dresu. Děkujeme!!
10:53 Vyloučen hráč #76 Lukáš Vrána družstva FBC OLD Beerboys TJ Libina na 2 minuty za nesportovní chování
07:46 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B! 0:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B vstřelil #7 Martin Svoboda, asistoval #25 Miroslav Holenka (0:4)
06:50 Vyloučen hráč #84 Jan Trefil družstva FBC OLD Beerboys TJ Libina na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
06:50 Vyloučen hráč #84 Jan Trefil družstva FBC OLD Beerboys TJ Libina na 2 minuty za hrubost
04:02 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B! 0:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B vstřelil #25 Miroslav Holenka, asistoval #13 Petr Tomeček (0:3)
03:36 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B! 0:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B vstřelil #12 Roman Švancer, asistoval #6 Daniel Miczek (0:2)
01:45 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B vstřelil #7 Martin Svoboda, asistoval #22 Zdeněk Fojt (0:1)