• 31 30:43
    3:4
    (Spáčilová)

1. SC TEMPISH Vítkovice B - SK K2 Prostějov 3:4
branky: 3. Alena Karkošková, 20. Kristýna Velecká, 31. Tereza Slavíková - 9. Nancy Machorková, 14. Aneta Pechová, 16. Renata Ondra Bestrová, 31. Renata Ondra Bestrová; rozhodčí: Lukáš Vaněk - Lukáš Pilarik; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Klára Kodedová ? - Diana Machorková ?; po třetinách: 1:1, 1:2, 1:1
30:43 GÓL SK K2 Prostějov! 3:4
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #26 Renata Ondra Bestrová, asistoval #4 Natálie Spáčilová (3:4)
30:20 Vyloučen hráč #71 Tereza Mikulová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B na 2 minuty za hrubost
30:01 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice B! 3:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #81 Tereza Slavíková, asistoval #79 Dominika Hrubá (3:3)
19:15 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice B! 2:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #15 Kristýna Velecká, asistoval #38 Eva Barvíková (2:3)
15:50 GÓL SK K2 Prostějov! 1:3
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #26 Renata Ondra Bestrová, asistoval #19 Ivana Střelcová (1:3)
13:07 GÓL SK K2 Prostějov! 1:2
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #44 Aneta Pechová, asistoval #26 Renata Ondra Bestrová (1:2)
08:24 GÓL SK K2 Prostějov! 1:1
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #36 Nancy Machorková, asistoval #11 Petra Kachlíková (1:1)
02:30 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice B! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #12 Alena Karkošková, asistoval #71 Tereza Mikulová (1:0)