• 36 35:46
    3:3
    ()

1. FBK Rožnov p/R - Florbal Exelsior Havířov 3:3
branky: 3. Jitka Zvonková, 20. Pavlína Orságová, 36. Jitka Zvonková - 7. Alexandra Hegingerová, 20. Natálie Paříková, 24. Petra Melecká; rozhodčí: Karel Pavelka - Vladislav Tuček; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Alena Žočková ? - Natálie Bubelová ?; po třetinách: 1:1, 1:2, 1:0
35:46 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 3:3
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #3 Jitka Zvonková bez asistence (3:3)
35:46 Zvonková samostatným průnikem zařídila Rožnovu bod.
35:46 Aha, tak prý to bylo domluvené.
34:42 Vyloučen hráč #5 Pavlína Orságová družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za sekání
34:42 Pájo, takhle by to ale nešlo...
34:02 Timeout 1. FBK Rožnov p/R
34:02 Čas kvapí, je třeba něco vymyslet, ale z míčku je teď placka.
32:13 Vysoká hůl Havířova, ale trest byl po dohodě rozhodčích zrušen.
29:45 Konrádová ve dvou pěkných šancích.
28:25 Sršnicím evidentně dochází síly, tedy krom Zvonkové...
26:20 Macigová zlobí své ex-spoluhráčky, rožnovskou palubovku zná jako staré boty.
23:12 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 2:3
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #26 Petra Melecká, asistoval #13 Alexandra Hegingerová (2:3)
23:12 Zvonková tvoří šance, ale její spoluhráčky nabídkami pohrdají. Přichází trest v podobě gólu Havířova.
19:36 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 2:2
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #5 Pavlína Orságová, asistoval #22 Eva Buchalová (2:2)
19:36 V rychlém sledu teď branky na obou stranách, nejdříve dalekonosná střela Havířova a poté bekhend z hranice velkého brankoviště Orságové.
19:02 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 1:2
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #99 Natálie Paříková bez asistence (1:2)
15:16 Havířov teď lepším týmem, ale sršnice skvěle blokují jejich střely.
13:00 První minuta druhé části patřila Havířovským, své šance ale neproměnily.
10:15 Ve slibných šancích se ocitly Vojkůvková i Orságová, obě ale jen do hrudi havířovské brankářky.
06:35 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 1:1
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #13 Alexandra Hegingerová, asistoval #9 Hana Brůžková (1:1)
06:35 Dokonalá teč ve velkém brankovišti a je srovnáno.
05:31 Pěkná kombinace Zvonkové s Konrádovou, ta ale těsně nad.
02:10 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 1:0
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #3 Jitka Zvonková, asistoval #19 Zuzana Halamíčková (1:0)
02:10 A máme tu první sršní žihadlo! Po krásném pasu od Blažkové nadvakrát doklepla kanonýrka Zvonková.
00:01 Úvodní buly pro Rožnov.