• 36 35:56
    2:4
    Nancy MACHORKOVÁ

FBS Olomouc B - SK K2 Prostějov 2:4
branky: 18. Jana Cholková, 22. Michaela Čechovská - 6. Renata Ondra Bestrová, 14. Aneta Pavlíková, 30. Michaela Valla Rullová, 36. Nancy Machorková; rozhodčí: Rostislav Pavlíček - Vojtěch Sedláček; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Karolína Štamfestová ? - Gabriela Kotyzová ?; po třetinách: 0:1, 2:1, 0:2
35:56 GÓL SK K2 Prostějov! 2:4
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #36 Nancy Machorková, asistoval #6 Michaela Valla Rullová (2:4)
35:56 Machorková pečetí výhru Prostějova! Heroický výkon celého týmu
34:32 Sledujeme velkolepý závěr a šance na obou stranách
34:29 Timeout FBS Olomouc B
31:55 Přes emoce v aréně už pomalu přestáváme vidět
31:39 Vyloučen hráč #94 Eliška Bobovičová družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za hrubost
29:40 GÓL SK K2 Prostějov! 2:3
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #6 Michaela Valla Rullová, asistoval #26 Renata Ondra Bestrová (2:3)
29:40 Rullová se rozhodla, že zamete míček do sítě za každou cenu, nerozpakovala se ani vteřinu a poslala brutální pumelici bekhendem přímo pod 'klacek'! Matěj Ošťádal tento gól komentoval slovy: 'Končím kariéru'
26:30 Kotyzová drží svůj tým nad vodou! Klobouk dolů před ní i jejím trenérským štábem
25:45 Střelcová zasáhla přihrávku soupeře, která směřovala téměř 'do kuchyně' a pomohla tak svému týmu
24:44 Spáčilová chtěla projít olomouckou obranou, ale stala se pouze salámkem mezi dvěmi krajíci chleba
23:59 Po druhé části máme vyrovnáno a čeká nás ostrá třetí třetina
21:55 Na tribuně prostějovského chrámu se objevují i místní dorostenci, aby se také přiučili novým florbalovým dovednostem
21:38 GÓL FBS Olomouc B! 2:2
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #9 Michaela Čechovská, asistoval #88 Karolína Štamfestová (2:2)
20:55 Beton Kotyzové se vynořil na poslední chvíli proti střele Olomouce a zabránil takřka jistému gólu
18:14 Vyloučen hráč #6 Michaela Valla Rullová družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za hra rukou
17:40 Prostějovské ženy dnes přišel povzbudit i legendární veterán Honza Novák
17:35 GÓL FBS Olomouc B! 1:2
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #8 Jana Cholková bez asistence (1:2)
17:11 Natálka Spáčilová se snaží procedit míč na branku, zatím ovšem bez úspěchu
14:23 What a save by Kotyzová
13:28 GÓL SK K2 Prostějov! 0:2
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #2 Aneta Pavlíková, asistoval #26 Renata Ondra Bestrová (0:2)
13:28 Anetka Pavlíková zametla míček do sítě jako prach na poličce
12:55 Tempo je vražedné. Všechno tu vře jako nejnovější rychlovarná konvice
10:15 Spektakulární dvojzákrok Kotyzové! Nutno podotknout, že chytá teprve první sezonu.
08:46 Zkušená Míša Rullová ukazuje svůj přehled na hřišti každým krokem
06:15 Masivní rána Bobovičové z přímého úderu zasáhla pouze bříško bránící hráčky
05:53 GÓL SK K2 Prostějov! 0:1
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #26 Renata Ondra Bestrová, asistoval #6 Michaela Valla Rullová (0:1)
05:53 Po geniálním pasu Rullové se nekompromisně prosazuje zkušená Bestrová
04:55 První zahřívací zákrok pro Kotyzovou
04:08 Kvalitní ránu z otočky teď vyslala Bobovičová, ale ohrozila jen ochrannou síť za brankou
03:20 Olomouc vystrkuje růžky a trefuje tyč!
01:00 Prostějov začíná zostra a nasazuje smrtelné tempo
00:15 Brutální rána legendární Bestrové končí jen na bránící hráčce
00:01 Mohutný pokřik Prostějova se teď nese v celém prostějovském florbalovém chrámu
00:00 Vážení florbaloví příznivci, vítejte u dnešního velkolepého hanáckého derby mezi A-týmem Prostějova a rezervou Olomouce.