• 36 35:30
    7:1
    Hana BRŮŽKOVÁ

Florbal Exelsior Havířov - FBC Vikings Kopřivnice 7:1
branky: 12. Denisa Gawryšová, 12. Alexandra Hegingerová, 15. Denisa Gawryšová, 19. Vendula Šimonová, 20. Vendula Šimonová, 26. Denisa Gawryšová, 36. Hana Brůžková - 34. Adéla Machová; rozhodčí: Milan Fojt - Radek Šiška; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Natálie Bubelová ? - Tereza Zajícová ?; po třetinách: 2:0, 3:0, 2:1
35:30 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 7:1
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #9 Hana Brůžková, asistoval #13 Alexandra Hegingerová (7:1)
33:08 Kopřivnice svou šanci využila, ačkoli v průběhu přesilovky musela řešit nebezpečné situace i u své brány.
33:01 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 6:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #16 Adéla Machová, asistoval #13 Petra Svobodová (6:1)
31:23 Vyloučen hráč #21 Vendula Šimonová družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání
31:23 Tak kopřivnické hráčky si mohou vytvořit gólovou šanci, hrají přesilovku.
29:50 Holky z Havířova opět kontrolují a tvoří hru.
28:51 Ale kopřivnické florbalistky teď pěkně prověřily obranu protihráček a míček zazvonil o břevno.
28:03 Havířovské hráčky se chopily míčku a nechtějí se ho vzdát.
27:05 Timeout FBC Vikings Kopřivnice
26:07 Hráčky jsou v plném počtu.
25:56 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 6:0
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #10 Denisa Gawryšová, asistoval #27 Tereza Mračková (6:0)
25:56 Tak alespoň Kopřivnice už hraje ve čtyřech.
25:15 Gólmanka Kopřivnice si připisuje hezký zákrok.
24:52 Kopřivnice dokonce prochází na opačnou polovinu hřiště.
24:10 Sledujeme hru 5 ku 3 v přesile Havířova.
23:59 Vyloučen hráč #16 Adéla Machová družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání
23:59 Vyloučen hráč #9 Martina Bittnerová družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání
22:50 Hezký sehraná standartní situace dostala míček až ke kopřivnické gólmance.
21:54 Hráčky Kopřivnice si vytvořily gólovou šanci i v oslabení.
21:16 Obránkyně Kopřivnice teď zastavila střelu vlastním tělem.
20:43 Havířov neproměnil samostatný nájezd.
20:21 Vyloučen hráč #26 Kateřina Jančová družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za bránění ve hře
19:22 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 5:0
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #21 Vendula Šimonová, asistoval #9 Hana Brůžková (5:0)
18:07 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 4:0
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #21 Vendula Šimonová, asistoval #13 Alexandra Hegingerová (4:0)
18:07 Dlouhé soupeření uprostřed hřiště nakonec přineslo více radosti hráčkám Havířova.
15:17 Taky holky z Kopřivnice pálí na bránu, ale gól z toho není.
14:40 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 3:0
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #10 Denisa Gawryšová bez asistence (3:0)
14:40 Havířov si zvyšuje skóre.
13:06 Zatím padají pouze mantinely.
11:47 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 2:0
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #13 Alexandra Hegingerová, asistoval #21 Vendula Šimonová (2:0)
11:47 Havířovské hráčky využily jednoduchou standartní situaci a vstřelily další branku.
11:09 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 1:0
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #10 Denisa Gawryšová, asistoval #18 Kateřina Szotkowská (1:0)
11:09 Havířov otevírá skóre!
10:45 Pokus hráčky Kopřivnice projít přes tři protivnice se nesetkal s úspěchem.
09:14 Míček teď těsně minul tyč havířovské brány.
08:40 Z občasných šancí zatím branka nepadla.