2:5
    Hana BRŮŽKOVÁ
    (Melecká)

FBS Olomouc B - Florbal Exelsior Havířov 2:5
branky: 13. Jana Cholková, 33. Eva Stecová - 24. Michaela Bezdíčková, 28. Petra Melecká, 31. Alexandra Hegingerová, 34. Vendula Šimonová, 36. Hana Brůžková; rozhodčí: Milan Fojt - Radek Šiška; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Karolína Štamfestová ? - Natálie Bubelová ?; po třetinách: 0:0, 1:1, 1:4
35:54 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 2:5
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #9 Hana Brůžková, asistoval #26 Petra Melecká (2:5)
35:00 Omlouváme se výpadek zápisu, ale zapříčinili to technické potíže.
33:12 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 2:4
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #21 Vendula Šimonová bez asistence (2:4)
32:02 GÓL FBS Olomouc B! 2:3
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #10 Eva Stecová bez asistence (2:3)
30:50 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 1:3
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #13 Alexandra Hegingerová, asistoval #21 Vendula Šimonová (1:3)
30:40 Teď se hraje styl nahoru, dolů.
28:53 Hostí mohli přidat další gól z dobře sehrané standartní situace od mantinelu.
27:47 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 1:2
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #26 Petra Melecká, asistoval #99 Natálie Paříková (1:2)
23:29 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 1:1
Vlastní branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #5 Michaela Bezdíčková (1:1)
22:06 Vyloučen hráč #22 Adéla Mondeková družstva FBS Olomouc B na 2 minuty za sekání
21:36 3.dorážka do gólmanky už byla moc a hráčka s č.22 si vyfasovala 2.min trest.
19:07 Chvilku byla mela před Olomouckou brankářkou, ale ta nekompromisně míček ukořistila.
17:20 Hostí zvýšili svou aktivitu a jedna střela střídá druhou.
16:15 Další střela hostí - střela se zastavila nabíhající spoluhráčku.
15:15 Brankářka domácích právě vytáhla krásný zákrok a zastavila střelu mířící do pravého rožku.
12:48 GÓL FBS Olomouc B! 1:0
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #8 Jana Cholková, asistoval #12 Lucie Machů (1:0)
11:40 Většina střel se zastavuje u obránců.
10:15 Další střela domácích vedla do masky brankářky.
06:30 I hosté prověřili brankářku domácích.
04:48 První střela olomouce a hned tyč.
02:50 Začátek zápasu se jeví velice vyrovnaně a zatím nedošlo k vážnějšímu ohrožení gólmanských svatyň